Zamojski odchodzi ze Stelmetu Enea BC

Zamojski odchodzi ze Stelmetu Enea BC

Redakcja, fot. basketzg.pl

Przemysław Zamojski odchodzi ze Stelmetu Enea BC po siedmiu latach spędzonych w Zielonej Górze.

Przemek pojawił się w Zielonej Górze w lipcu 2013 roku i był współtwórcą większości sukcesów odniesionych przez naszą drużynę w ostatniej dekadzie. „Zamoj” czterokrotnie zdobywał z naszym klubem tytuł Mistrza Polski, dwukrotnie wygrywał Puchar Polski, a w 2015 roku pomógł Stelmetowi Enea BC zdobyć Superpuchar Polski.

W lidze polskiej Przemek rozegrał dla Stelmetu Enei BC 266 spotkań. Dołożył do tego 26 spotkań w ramach Pucharu Polski i Superpucharu w biało-zielonych barwach. Razem z Przemkiem podbijaliśmy parkiety Euroligi (19 meczów Przemka), Eurocupu (24), Ligi Mistrzów (30), FIBA Europe Cup (2) i VTB (43).

W barwach naszego klubu Przemysław Zamojski zdobył aż 3573 punkty.

Przemek, dziękujemy za wszystko, co zrobiłeś dla naszego klubu. Powodzenia w tworzeniu nowej historii!

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt