Stelmet BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2017

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Restauracja Flamingo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Pizza Pi Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Volvo Karlik Sekret Woziński Kulisz Drogowe Capri Bit Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów STEREX Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA ANATRA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA Osiedle Mazurskie K-supplements MB PNEUMATYKA PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie

Kontakt





Grono Sportowa Spółka Akcyjna 

ul. Szosa Kisielińska 22
65-247 Zielona Góra

tel.: +48 783 415 153

Godziny pracy biura:
poniedziałek - piątek 9.30 - 19.00

Godziny pracy Sklepu Klubowego:
poniedziałek - piątek 9.30 - 19.00
sobota 10.00 - 19.00
niedziela 10.00 - 18.00

w dni meczowe sklep stacjonarny
jest zamykany na dwie i pół godziny przed meczem
i otwierany na godzinę przed nim
w punkcie mobilnym w hali CRS

Biuro Grono SSA
office@basketzg.pl

Marta Strzałkowska
Office, Ticket & Merchandise Manager
m.strzalkowska@basketzg.pl


Janusz Jasiński
Przewodniczący Rady Nadzorczej Grono S.S.A.

Marek Ziółkowski
Prezes Zarządu Grono S.S.A.

Michał Szpak
Generalny Manager
m.szpak@basketzg.pl

Andrzej Adamek
Dyrektor Sportowy
a.adamek@basketzg.pl

Jan Ratajczak
Kierownik Drużyny
j.ratajczak@basketzg.pl



MARKETING:

Katarzyna Marciniak
Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich i Sprzedaży
k.marciniak@basketzg.pl

Waldemar Wieciński
Business Manager
w.wiecinski@basketzg.pl

Łukasz Mejza
Business Manager
l.mejza@basketzg.pl

Daria Bąk
Menedżer ds. Eventów
d.bak@basketzg.pl


 
BIURO PRASOWE:

Marta Strzałkowska
m.strzalkowska@basketzg.pl



CHEERLEADERS ZIELONA GÓRA:

Cheerleaders Zielona Góra
cheerleaders@basketzg.pl

Menu
Następny mecz
MKS Dąbrowa GórniczavsStelmet BC Zielona Góra
10/27/2017 18:00 HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
Besiktas StambułvsStelmet BC Zielona Góra
10/24/2017 18:30 Istanbul, Beskitas Akatlar Arena
RZG Biznes Lubuski Polsat NC+ Canal Plus Sport