Kontakt





Grono Sportowa Spółka Akcyjna 

ul. Szosa Kisielińska 22
65-247 Zielona Góra

tel.: +48 783 415 153

Godziny pracy biura:
poniedziałek - piątek 9.30 - 16.30

Godziny pracy Sklepu Klubowego:
poniedziałek - piątek 9.30 - 19.00
sobota 10.00 - 19.00
niedziela 10.00 - 18.00

W dni meczowe sklep stacjonarny
jest zamykany na dwie i pół godziny przed meczem
i otwierany na godzinę przed nim
w punkcie mobilnym w hali CRS

Biuro Grono SSA
office@basketzg.pl

Janusz Jasiński
Przewodniczący Rady Nadzorczej Grono S.S.A.

Ryszard Buczek
Prezes Zarządu Grono S.S.A.

Michał Szpak
Head of Sports Departament
m.szpak@basketzg.pl

Jakub Lewandowski

Team Manager
j.lewandowski@basketzg.pl


MARKETING:

Katarzyna Marciniak
Head of Marketing & Sales
k.marciniak@basketzg.pl

Waldemar Wieciński
Business Manager
w.wiecinski@basketzg.pl

Łukasz Mejza
Business Manager
l.mejza@basketzg.pl

Marta Strzałkowska
Marketing Manager
m.strzalkowska@basketzg.pl


 
BIURO PRASOWE:

Kosma Zatorski

Media Manager
505 791 656
k.zatorski@basketzg.pl
 



     CHEERLEADERS ZIELONA GÓRA:

   Cheerleaders Zielona Góra
   cheerleaders@basketzg.pl

Poprzedni mecz

EBL
3 cze 2019 20:30
105 : 80

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt