Współpraca z BC Swiss Krono Żary!

Współpraca z BC Swiss Krono Żary!

Redakcja
28 sierpnia podpisaliśmy umowę szkoleniową z drugoligowym BC Swiss Krono Żary. - Mamy nadzieję, że to początek wieloletniej współpracy - mówi Janusz Jasiński, właściciel Stelmetu Enea BC Zielona Góra. 

Umowa szkoleniowa pozwoli najmłodszym graczom naszej drużyny na występy w barwach drugoligowego BC Swiss Krono Żary. Zielona Góra i Żary to dwa największe ośrodki koszykarskie na południu województwa lubuskiego.

Zespół BC Swiss Krono w ubiegłym roku wywalczył awans do drugiej ligi. Był jedną z sensacji  minionych rozgrywek. Aspiracje klubu to awans na zaplecze ekstraklasy. Mają w tym pomóc Kacper Traczyk, Kacper Mąkowski, Miłosz Góreńczyk -i Wojciech Dymiński. 

- Gra w silnym zespole z Żar to okazja do rozwoju dla naszych najmłodszych zawodników - podkreśla Janusz Jasiński. 

- Dla nas ta umowa to szansa na podpatrzenie, jak pracuje najlepszy klub w Polsce. Dla młodych zawodników zaś okazja, by pograć na dobrym poziomie drugiej ligi. Mam nadzieję, że to początek szerszej i wieloletniej współpracy - mówi Tomasz Ostrowski, prezes BC Swiss Krono Żary. 

Dodaje, że oprócz wymiany zawodników, ważnym elementem będzie również współpraca obu sztabów trenerskich.

Oba kluby łączy nie tylko umowa szkoleniowa, ale także wpólny sponsor.

 - Mamy przyjemność zakomunikować, że podpisaliśmy nową umowę z firmą Swiss Krono, która już koejny sezon będzie wspierać nasz klub - informuje Janusz Jasiński. 

Klub BC Swiss Krono zaprasza na oficjalną prezentację swojego zespołu, która odbędzie się już w najbliższą sobotę o godz. 18:00  na żarskim rynku. 
 

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt