Wielkie atrakcje podczas meczu z Nizhnym Novgorodem!

Wielkie atrakcje podczas meczu z Nizhnym Novgorodem!

Maciej Molka, fot. Enea

Zjeżdżalnia snow tubing, pokazy rzeźbienia w lodzie, pokazy visual light i wiele innych atrakcji czekają na zielonogórzan w sobotę 1.02 na parkingu przy hali CRS.

Jeden z głównych sponsorów naszego klubu, firma Enea, postanowiła zorganizować wielkie wydarzenie dla kibiców z Zielonej Góry. Przed, w trakcie i po meczu z Nizhnym Novgorodem będzie można skorzystać z wielu atrakcji.

W najbliższą sobotę już od godziny 14 na parkingu przy hali CRS będą czekać na Państwa świetne atrakcje: zjeżdżalnia snow tubing o długości 35 metrów, cztery stanowiska do rzeźbienia w lodzie, pokazy visual light i laserowo-świetlne oraz namiot sferyczny ze strefą VR i kinect.

Do dyspozycji kibiców będzie również Dzik Wsadzik, który chętnie zrobi sobie zdjęcia z najmłodszymi, a wszyscy obecni będą mieli szansę na zdobycie gadżetów.

Młodzi kibice mają ferie – zabierz swoją pociechę na mecz i skorzystajcie z wielu fenomenalnych atrakcji – tego dnia nie zapomni na długo! Bilety na mecz dostępne są na www.stelmet.abilet.pl - zapraszamy!

 

Pamiętacie, że już w sobotę mecz z БК "Нижний Новгород" / BC Nizhny Novgorod. Jeśli tak, to mamy dla Was niespodziankę!...

Gepostet von Stelmet Enea BC Zielona Góra am Mittwoch, 29. Januar 2020

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt