Przegrywamy z Legią we własnej hali

Tomasz Sadłowski, fot. Tomasz Browarczyk
Niestety przegrywamy spotkanie z Legią Warszawa 90:106 i tym samym nie wystąpimy w tegorocznym turnieju Pucharu Polski.

Po pierwszych minutach i prowadzeniu 6:0, nasz podkoszowy Aleksandar Zecević popełnił kolejne przewinienia, co skrzętnie wykorzystał pięcioma punktami z rzędu nasz były środkowy Geoffrey Grosselle. Od tego momentu Legia Warszawa stopniowo budowała przewagę w meczu, by na koniec kwarty prowadzić 18:30. W drugiej kwarcie sygnał do walki dał nasz kapitan, ale Warszawianie byli świetnie dysponowani z dystansu i na koniec pierwszej połowy schodzili przy prawie dwudziestopunktowej przewadze.

W trzeciej kwarcie sytuacja nie zmieniła się diametralnie. Zawodnicy Enea Zastalu BC Zielona Góra próbowali, ale goście wciąż utrzymywali bezpieczny dystans. Pod koniec trzeciej kwarty na parkiecie zadebiutował Michał Pluta, który dziś w osiem i pół minuty ciekawie zaprezentował się zielonogórskim kibicom. Zielonogórska publiczność, która stawiła się w rekordowej liczbie 3364 osób dała dużo energii naszym zawodnikom.
Było głośno i czuć było doping, ale w tym spotkaniu nasza drużyna nie dała rady nadgonić przewagi i mecz zakończył się wynikiem 90:106. Drużyna Legii Warszawa z naszymi byłymi graczami- Łukaszem Koszarkiem, Janisem Berzinsem i Geoffreyem Grossellem zagra w tegorocznym Pucharze Polski.

W naszej drużynie najlepiej zaprezentowali się: Przemek Żołnierewicz, który zdobył 23 punkty oraz Bryce Alford i Alen Hadžibegovic, którzy zdobyli ich po 18. W drużynie gości fenomenalnie zagrał Ray McCalum zdobywając 31 pkt i trafiając sześć z siedmiu wykonanych rzutów za trzy punkty.

Za tydzień, w niedzielę 15 stycznia o godzinie 17:30 rozegramy kolejne spotkanie we własnej hali z Anwilem Włocławek, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!