Miły wraca do Zielonej, czas na mecz z Kingiem

Miły wraca do Zielonej, czas na mecz z Kingiem

Redakcja, fot. basketzg.pl
Już w najbliższą środę o 18:00 Enea Zastal BC Zielona Góra zmierzy się z Kingiem Szczecin.

Dla zielonogórskiej ekipy będzie to dopiero drugi mecz w 2022 roku. Choć 2 stycznia udało się rozegrać spotkanie z Anwilem Włocławek, to dwa kolejne (z Grupą Sierleccy Czarnymi Słupsk i Kalevem Tallinn) zostały przełożone ze względu na przypadki koronawirusa w zielonogórskim zespole.

Będzie to również mecz powrotów - do Zielonej Góry po raz pierwszy w roli pierwszego trenera innego zespołu powróci Arkadiusz Miłoszewski, a towarzyszył mu będzie wychowanek zielonogórskiej ekipy Filip Matczak. 

Oba zespoły mają bardzo podobny bilans - szczecinianie rozegrali do tej pory 18 spotkań, z których wygrali dziesięć, a przegrali osiem. Drużyna z Zielonej Góry rozegrała jedno spotkanie mniej, lecz również ma na swoim koncie dziesieć zwycięstw i jedynie jedną porażkę mniej.

W ostatnim czasie w zespole ze Szczecina doszło do zmian - z zespołu odszedł Djoko Salić, który w pierwszym meczu obu drużyn (wygrany przez zielonogórski zespół 96:86) zdobył 9 punktów i zebrał 8 piłek.

Mecz odbędzie się już w środę, 12 stycznia o 18:00. Poprzednio na trybunach hali CRS zasiadło ponad 2700 kibiców, a atmosfera była gorąca. Mamy nadzieję, że tym razem również odwiedzicie halę przy ul. Sulechowskiej i głośnym dopingiem poniesiecie naszą drużynę do pierwszego w 2022 roku zwycięstwa. Pamiętajcie, razem możemy więcej!

Bilety na to spotkanie znajdziecie na www.zastal.abilet.pl!

Czytaj więcej

Niespodzianka o krok

Niespodzianka o krok

Pszczółka pokonana

Pszczółka pokonana

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt