Miły wraca do Zielonej, czas na mecz z Kingiem

Miły wraca do Zielonej, czas na mecz z Kingiem

Redakcja, fot. basketzg.pl
Już w najbliższą środę o 18:00 Enea Zastal BC Zielona Góra zmierzy się z Kingiem Szczecin.

Dla zielonogórskiej ekipy będzie to dopiero drugi mecz w 2022 roku. Choć 2 stycznia udało się rozegrać spotkanie z Anwilem Włocławek, to dwa kolejne (z Grupą Sierleccy Czarnymi Słupsk i Kalevem Tallinn) zostały przełożone ze względu na przypadki koronawirusa w zielonogórskim zespole.

Będzie to również mecz powrotów - do Zielonej Góry po raz pierwszy w roli pierwszego trenera innego zespołu powróci Arkadiusz Miłoszewski, a towarzyszył mu będzie wychowanek zielonogórskiej ekipy Filip Matczak. 

Oba zespoły mają bardzo podobny bilans - szczecinianie rozegrali do tej pory 18 spotkań, z których wygrali dziesięć, a przegrali osiem. Drużyna z Zielonej Góry rozegrała jedno spotkanie mniej, lecz również ma na swoim koncie dziesieć zwycięstw i jedynie jedną porażkę mniej.

W ostatnim czasie w zespole ze Szczecina doszło do zmian - z zespołu odszedł Djoko Salić, który w pierwszym meczu obu drużyn (wygrany przez zielonogórski zespół 96:86) zdobył 9 punktów i zebrał 8 piłek.

Mecz odbędzie się już w środę, 12 stycznia o 18:00. Poprzednio na trybunach hali CRS zasiadło ponad 2700 kibiców, a atmosfera była gorąca. Mamy nadzieję, że tym razem również odwiedzicie halę przy ul. Sulechowskiej i głośnym dopingiem poniesiecie naszą drużynę do pierwszego w 2022 roku zwycięstwa. Pamiętajcie, razem możemy więcej!

Bilety na to spotkanie znajdziecie na www.zastal.abilet.pl!

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt