Arpio nadal ze Stelmetem Eneą

Arpio nadal ze Stelmetem Eneą

Redakcja, fot. basketzg.pl
Firma ARPIO LEDER w sezonie 2020/2021 będzie wspierać Stelmet Enea BC Zielona Góra!

Zielonogórska firma tworzy eleganckie i ekskluzywne meble, również na zamówienie. Są one doskonale dopasowane do wystroju pomieszczeń i zapewniają maksymalną wygodę. W ofercie ARPIO LEDER dostępne są efektowne meble skórzane, meble wypoczynkowe, jadalnie, sypialnie, stoły, krzesła, materace, lampy i meble pod wymiar - takie jak szafy i garderoby.

Od wielu lat z wyrobów ARPIO LEDER korzysta nie kto inny, jak kapitan naszej drużyny - Łukasz Koszarek. Z okazji podpisania nowej umowy sponsorskiej "Koszi" wybrał się do naszego sponsora aby obejrzeć jego najnowsze produkty.

Bardzo cieszymy się, że po krótkiej przerwie ARPIO LEDER wraca do grona partnerów naszego klubu - mamy nadzieję, że razem będziemy tworzyć kolejne sukcesy zielonogórskiej koszykówki.

Salon firmowy ARPIO LEDER mieści się przy al. Wojska Polskiego 49c, a ofertę można również obejrzeć na stronie www.arpio.pl.

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt