Terminarz PLK

I RUNDA

Kolejka Gospodarze Goście Dzień tygodnia Data Godzina Wynik
I Kotwica Kołobrzeg Stelmet Zielona Góra sobota 2013-10-12 19.00 70:73
II Stelmet Zielona Góra Trefl Sopot poniedziałek 2013-10-21 19.00 90:88
III Energa Czarni Słupsk Stelmet Zielona Góra poniedziałek 2013-10-28 19.00 81:72
IV Stelmet Zielona Góra AZS Koszalin poniedziałek 2013-11-04 19.00 105:76
V Rosa Radom Stelmet Zielona Góra poniedziałek 2013-11-11 17.00 57:87
VI Stelmet Zielona Góra Anwil Włocławek poniedziałek 2013-11-18 19.00 83:70
VII Śląsk Wrocław Stelmet Zielona Góra niedziela 2013-11-24 20.00 74:82
VIII Stelmet Zielona Góra Stabill Jezioro Tarnobrzeg niedziela 2013-12-01 18.00 98:69
IX Stelmet Zielona Góra Asseco Gdynia niedziela 2013-12-08 18.00 71:70
X Stelmet Zielona Góra Polpharma Starogard Gdański poniedziałek 2013-12-16 19.00 91:55
XI PGE Turów Zgorzelec Stelmet Zielona Góra niedziela 2013-12-22  20.00 96:73
XII Stelmet Zielona Góra Kotwica Kołobrzeg niedziela 2013-12-29 17.00 99:72
XIII Trefl Sopot Stelmet Zielona Góra niedziela 2014-01-05 17.00 66:85
XIV Stelmet Zielona Góra Energa Czarni Słupsk niedziela 2014-01-12 20.00 81:73
XV AZS Koszalin Stelmet Zielona Góra środa 2014-02-26 18.30 66:64
XVI Stelmet Zielona Góra Rosa Radom sobota 2014-01-25 18.00 91:89
XVII Anwil Włocławek Stelmet Zielona Góra niedziela 2014-02-02 20.00 77:94
XVIII Stelmet Zielona Góra Śląsk Wrocław sobota 2014-02-15 16.45 81:69
XIX Stabill Jezioro Tarnobrzeg Stelmet Zielona Góra sobota 2014-02-22 17.30 71:90
XX Asseco Gdynia Stelmet Zielona Góra sobota 2014-03-15 18.00 80:72
XXI Polpharma Starogard Gdański Stelmet Zielona Góra sobota 2014-03-08 18.00 75:100
XXII Stelmet Zielona Góra PGE Turów Zgorzelec środa 2014-03-19 20.00 84:90

II RUNDA - Top 6
 
Kolejka Gospodarze Goście Dzień tygodnia Data Godzina Wynik
I Anwil Włocławek Stelmet Zielona Góra środa 2014-03-26 18.00 68:77
II Trefl Sopot Stelmet Zielona Góra niedziela 2014-03-30 18.00 88:89
III Stelmet Zielona Góra Energa Czarni Słupsk środa 2014-04-02 19.00 76:69
IV Rosa Radom Stelmet Zielona Góra niedziela 2014-04-06 17.00 82:81
V Stelmet Zielona Góra PGE Turów Zgorzelec czwartek 2014-04-10 19.00 84:82
VI PGE Turów Zgorzelec Stelmet Zielona Góra niedziela 2014-04-13 20.00 85:73
VII Stelmet Zielona Góra Anwil Włocławek środa 2014-04-16 19.00 83:66
VIII Stelmet Zielona Góra Trefl Sopot sobota 2014-04-19 20.00 93:85
IX Energa Czarni Słupsk Stelmet Zielona Góra środa 2014-04-23 18.00 73:77
X Stelmet Zielona Góra Rosa Radom niedziela 2014-04-27 20.00 101:82

PLAY OFFS

ćwierćfinały

 
1. mecz (02.05.2014, 18.15): Stelmet Zielona Góra - Asseco Gdynia 84:66 (24:12, 28:13, 14:23)
2. mecz (04.05.2014, 16.00): Stelmet Zielona Góra - Asseco Gdynia 58:71 (15:15, 13:22, 14:26, 16:8)
3. mecz (07.05.2014, 19.00): Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra 51:64 (19:16, 13:13, 12:28, 7:7)
4. mecz (09.05.2014, 20.15): Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra 69:82 (15:28, 22:16, 15:20, 17:18)

 
półfinały
 
1. mecz (15.05.2014, 18.30): Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot 79:75 (18:25, 23:15, 20:15, 18:20)

2. mecz (17.05.2014, 12.45): Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot 67:73 (19:22, 14:16, 19:19, 15:16)

3. mecz (20.05.2014, 20.00): Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra 69:94 (21:26, 19:21, 13:23, 16:24)

4. mecz (22.05.2014, 20.00): Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra 71:57 (18:14, 12:21, 17:14, 24:8)

5. mecz (25.05.2014, 20.00): Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot 86:65 (26:22, 19:14, 17:12, 24:17)

 
FINAŁY:
 
1. mecz (29.05.2014, 17.30): PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra
2. mecz (31.05.2014, 20.00): PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra
3. mecz (03.06.2014, 20.00): Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec
4. mecz (05.06.2014, 18.30): Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec
PLK
Euroliga
Eurocup
Następny mecz
Nowości w sklepie kibica

DZIK

DZIK