Stelmet BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2017

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Restauracja Flamingo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Pizza Pi Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Volvo Karlik Sekret Woziński Kulisz Drogowe Capri Bit Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów STEREX Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA ANATRA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA Osiedle Mazurskie K-supplements MB PNEUMATYKA PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie

Terminarz PLK



30.09 Trefl Sopot - Stelmet BC Zielona Góra (sobota, 16.00)
04.10 Stelmet BC Zielona Góra – PGE Turów Zgorzelec (środa, 19.00)
08.10 King Szczecin – Stelmet BC Zielona Góra (niedziela, 17.00)
14.10 Polpharma Starogard Gdański - Stelmet BC Zielona Góra (sobota, 18.00)
21.10 MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet BC Zielona Góra (sobota, 18.00)
27.10 Stelmet BC Zielona Góra – AZS Koszalin (piątek, 19.00)
3.11 Stelmet BC Zielona Góra – Miasto Szkła Krosno (piątek, 19.00)
11.11 Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra (sobota, 12:40)
18.11 Czarni Słupsk - Stelmet BC Zielona Góra (sobota, 18.00)
3.12 Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra (niedziela, 18.00)
9.12 Asseco Gdynia - Stelmet BC Zielona Góra (sobota, 18.30)
15.12 TBV Start Lublin - Stelmet BC Zielona Góra (piątek, 19.00)
26.12 Stelmet BC Zielona Góra – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (wtorek)
29.12 Stelmet BC Zielona Góra – GTK Gliwice (piątek, 19.00)
03.01 Stelmet BC Zielona Góra – Anwil Włocławek (środa, 19.00)
06.01 Polski Cukier Toruń - Stelmet BC Zielona Góra (sobota, 17.00)
13.01 Stelmet BC Zielona Góra – Trefl Sopot (sobota, 17.00)
27.01 Stelmet BC Zielona Góra – Polpharma Starogard Gdański (sobota, 17.00)
02.02 Stelmet BC Zielona Góra – MKS Dąbrowa Górnicza (piątek, 19.00)
10.02 AZS Koszalin - Stelmet BC Zielona Góra (sobota, 18.00)
04.03 Miasto Szkła Krosno - Stelmet BC Zielona Góra (niedziela, 18.00)
10.03 Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom (sobota, 17.00)
18.03 Stelmet BC Zielona Góra – Czarni Słupsk (niedziela, 17.00)
22.03 Stelmet BC Zielona Góra – Legia Warszawa (czwartek, 19.00)
25.03 Stelmet BC Zielona Góra – Asseco Gdynia (niedziela, 17.00)
28.03 Stelmet BC Zielona Góra – King Szczecin (środa, 19.00)
31.03 Stelmet BC Zielona Góra – TBV Start Lublin (sobota, 17.00)
08.04 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – Stelmet BC Zielona Góra (niedziela, 17.30)
14.04 PGE Turów Zgorzelec – Stelmet BC Zielona Góra (sobota, 18.00)
18.04 Anwil Włocławek – Stelmet BC Zielona Góra (środa, 18.00)
22.04 Stelmet BC Zielona Góra – Polski Cukier Toruń (niedziela)
 
PLK
Liga Mistrzów
Następny mecz
MKS Dąbrowa GórniczavsStelmet BC Zielona Góra
10/27/2017 18:00 HWS Centrum, Dąbrowa Górnicza
Besiktas StambułvsStelmet BC Zielona Góra
10/24/2017 18:30 Istanbul, Beskitas Akatlar Arena
Nowości w sklepie kibica

ZEGAR

ZEGAR

AUTOSZALIK

AUTOSZALIK

RZG Biznes Lubuski Polsat NC+ Canal Plus Sport