Stelmet BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2016

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono PGNIG PKP Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Lavard Abilet Aldemed DPD Tyskie Mazel Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Anabo PGNiG S.A. Restauracja Flamingo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding KBB Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Funfit II Amadeus Hotel Hotel Śródmiejski Atr Auto Pizza Pi Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Słoneczko BOX-MAX Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO Salony fryzjerskie Ewa ZIEL BRUK Volvo Karlik Sekret Woziński Kulisz Apteka z misiem Drogowe Capri Bit Miedzicopper Bricomarche SAS FAST HurtowniaSportowa.net Best Mazur & Obuchowicz Donoria Winnica Mozów Novotime STEREX Grupa PBS

Terminarz PLK

RUNDA ZASADNICZA:


 
1. kolejka: Stelmet BC vs. AZS Koszalin (11.10.2015, godz. 15.00) | BILETY
2. kolejka: WKS Śląsk Wrocław vs. Stelmet BC (19.10.2015, godz. 20.35) |
3. kolejka: Stelmet BC - King Wilki Morskie Szczecin (26.10.2015, godz. 18.00) | BILETY
4. kolejka: Polpharma Starogard Gdański - Stelmet BC (02.11.2015, godz. 18.00)
5. kolejka: Stelmet BC - Energa Czarni Słupsk (08.11.2015, godz. 17.00)
6. kolejka: Siarka Tarnobrzeg - Stelmet BC (16.11.2015, godz. 19.00)
7. kolejka: Trefl Sopot - Stelmet BC (21.11.2015, godz. 18.00)
8. kolejka: Stelmet BC - Polfarmex Kutno (30.11.2015, godz. 19.00) | BILETY
9. kolejka: Stelmet BC - Polski Cukier Toruń (07.12.2015, godz. 19.00) | BILETY
9. kolejka: Stelmet BC - Asseco Gdynia (23.12.2015, godz. 19.00) | BILETY
10. kolejka: Start Lublin - Stelmet BC (13.12.2015, godz. 18.00)
11. kolejka: Stelmet BC - Anwil Włocławek (20.12.2015, godz. 20.00) | BILETY
12. kolejka: Rosa Radom - Stelmet BC (26.12.2015, godz. 18.00)
13. kolejka: Stelmet BC - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (21.04.2016, godz. 19.00) | BILETY
14. kolejka: PGE Turów Zgorzelec - Stelmet BC (02.01.2016, godz. 18.00)
15. kolejka: Stelmet BC - MKS Dąbrowa Górnicza (09.01.2016, godz. 18.00) | BILETY
16. kolejka: AZS Koszalin - Stelmet BC (16.01.2016, godz. 18.00)
17. kolejka: Stelmet BC - WKS Śląsk Wrocław (23.01.2016, godz. 18.00)
18. kolejka: King Wilki Morskie Szczecin - Stelmet BC (31.01.2016, godz. 20.00)
19. kolejka: Stelmet BC - Polpharma Starogard Gdański (07.02.2016, godz. 17.00)
20. kolejka: Energa Czarni Słupsk - Stelmet BC (14.02.2016, godz. 20.00)
21. kolejka: Stelmet BC - Siarka Tarnobrzeg (27.02.2016, godz. 18.00)
22. kolejka: Asseco Gdynia - Stelmet BC (19.04.2016, godz. 19.00)
23. kolejka:
Stelmet BC - Trefl Sopot (08.03.2016, godz. 19.00) | BILETY
23. kolejka: Polfarmex Kutno - Stelmet BC (13.03.2016, godz. 20.00)
24. koleka: Polski Cukier Toruń - Stelmet BC (20.03.2016, godz. 20.00)
25. kolejka: Stelmet BC - Start Lublin (26.03.2016, godz. 17.00) | BILETY
26. kolejka: Anwil Włocławek - Stelmet BC (03.04.2016, godz. 20.00)
27. kolejka: Stelmet BC - Rosa Radom (10.04.2016, godz. 13.45) | BILETY
28.kolejka: BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet BC (13.04.2016, godz. 19.00)
29.kolejka: Stelmet BC - PGE Turów Zgorzelec (16.04.2016, godz. 17.00) | BILETY
30. kolejka: MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet BC (24.04.2016, godz. 20.00)
 
PLAY OFF:

 
1. Ćwierćfinały

Stelmet BC Zielona Góra (1) – Asseco Gdynia (8)
 
mecz 1 (Zielona Góra) – czwartek, 28 kwietnia, godz. 18.30
mecz 2 (Zielona Góra) – sobota, 30 kwietnia, 17.30
mecz 3 (Gdynia) – wtorek, 3 maja
ew. mecz 4 (Gdynia) – czwartek, 5 maja
ew. mecz 5 (Zielona Góra) – niedziela, 8 maja

2. Półfinały

Para zwycięzcy 1-8 i 4-5
mecz 1 - 12 maja (czwartek)
mecz 2 - 14 maja (sobota)
mecz 3 - 17 maja (wtorek)
mecz 4 - 19 maja (czwartek)
mecz 5 - 22 maja (niedziela)

Para zwycięzcy 2-7 i 3-6
mecz 1 - 13 maja (piątek)
mecz 2 - 15 maja (niedziela)
mecz 3 - 18 maja (środa)
mecz 4 - 20 maja (piątek)
mecz 5 - 23 maja (poniedziałek)

Jeśli rywalizacja w ćwierćfinale play-off par 2-7 i 3-6 zakończy się wcześniej niż rywalizacja 1-8 i 4-5, terminy par półfinałowych mogą ulec zamianie.

3. Finał
mecz 1 – 26 maja (czwartek)
mecz 2 – 28 maja (sobota)
mecz 3 – 31 maja (wtorek)
mecz 4 – 2 czerwca (czwartek)
mecz 5 – 5 czerwca (niedziela)
mecz 6 – 7 czerwca (wtorek)
mecz 7 – 9 czerwca (czwartek)
 
4. O trzecie miejsce
mecz 1 – 29 maja (niedziela)
mecz 2 – 1 czerwca (środa)
mecz 3 – 4 czerwca (sobota)
 

PLK
Eurocup
Następny mecz
Lietkabelis PoniewieżvsStelmet BC Zielona Góra
12.10.2016 Poniewież, Litwa
Nowości w sklepie kibica

RAMKA POD TABLICE REJESTRACYJNE DZIKA JAZDA

RAMKA POD TABLICE REJESTRACYJNE DZIKA JAZDA

Bluza Spalding

Bluza Spalding

RZG SportoweFakty.pl Biznes Lubuski TVP Sport Polsat NC+ poscigi.pl