Rolands Freimanis w Zielonej Górze

Rolands Freimanis w Zielonej Górze

Redakcja, fot. basketzg.pl

Łotysz Rolands Freimanis jest nowym zawodnikiem Stelmetu Enei BC Zielona Góra.

- Jestem bardzo podekscytowany, że zostałem częścią Stelmetu Enei BC. Nie mogę doczekać się kiedy przyjadę do Zielonej Góry i spotkam się z drużyną, sztabem szkoleniowym i kibicami. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy mieli świetny sezon. Co mogę powiedzieć? Do zobaczenia, nie mogę doczekać się przyjazdu do Was i rozpoczęcia pracy!
 

 

Sveiki Rolands! Nasz nowy zawodnik ma dla Was parę słów!

Gepostet von Stelmet Enea BC Zielona Góra am Montag, 28. September 2020


Podkoszowy z Łotwy w ostatnim sezonie grał w Anwilu Włocławek. W rozgrywkach Energa Basket Ligi notował średnio 10,8 punktu i prawie 4,4 zbiórki w każdym spotkaniu. Mierzący 208 centymetrów wzrostu zawodnik występował również w Basketball Champions League, gdzie w ciągu niecałych trzydziestu minut spędzonych na parkiecie w każdym meczu zdobywał niecałe 12,7 punktu i 4,4 zbiórki.

Oprócz zeszłorocznych występów w Energa Basket Lidze Rolands ma również doświadczenie w rozgrywkach VTB – w tych rozgrywkach reprezentował wcześniej barwy UNICSu Kazań, BC Kalev-Cramo oraz VEF Ryga.

W naszym zespole nie zagra z kolei Maxime De Zeeuw. Belg złożył prośbę o rozwiązanie kontraktu z powodów osobistych. Klub przystał na propozycję zawodnika. Kontrakt rozwiązano za porozumieniem stron.

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt