Jesteśmy Mistrzami Polski!

Jesteśmy Mistrzami Polski!

Redakcja
18 marca władze Energa Basket Ligi podjęły decyzję o zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/2020. Mistrzem Polski została drużyna Żana Tabaka! 

- Zakończenie sezonu następuje z zachowaniem miejsc w tabeli rozgrywek według punktacji uzyskanej w meczach rozegranych do dnia 12 marca 2020 r.  Klasyfikacja drużyn została ustalona na podstawie Oficjalnych Przepisów Gry w Koszykówkę, a tytuł Mistrza Polski przypadł zespołowi Stelmet Enea BC Zielona Góra - czytamy w komunikacie na stronie EBL. 
 
Warto podkreślić, że Mistrzostwo Polski nie było naszym priorytetem w sezonie 2019/2020. 

- Byliśmy w różnych momentach. Tak na szczycie, jak i blisko dna. Ten sezon był wyzwaniem, bo walczyliśmy na polu sportowym i ekonomicznym. Chcieliśmy poprawić naszą reputację. Uważam, że udało się zbudować wokół klubu bardzo wielu ludzi, którzy chcieli nam pomóc w trudnych momentach. Mam na myśli prezydenta miasta, polityków lokalnych, firmę Stelmet i innych przedsiębiorców. Ta lista jest naprawdę długa - mówił w rozmowie z portalem Sprotowe Fakty Janusz Jasiński, przewodniczący rady nadzorczej Grono SSA. 

Dziękujemy w tym miejscu wszystkim, którzy pomogli nam w tym trudnym momencie. Dziekujemy naszym sponsorom, kibicom, pracownikom. 

Z żalem ubolewamy, że tak kończy się ten sezon. Z drugiej strony nie możemy już doczekać się kolejnego. Zdajemy sobie sprawę, że wszystkim nam udało się zbudować w tym sezonie coś wyjątkowego. I tego nikt nam nie odbierze. 

Mistrz, mistrz, Zastal mistrz!  

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt