Czas na rundę rewanżową. Gramy u siebie z Legią [zapowiedź]

Czas na rundę rewanżową. Gramy u siebie z Legią [zapowiedź]

Tomasz Sadłowski, fot. Tomasz Browarczyk
W Nowym Roku zapraszamy serdecznie do hali CRS. Już w środę, 3 stycznia o godzinie 19:00 rozpoczynamy rundę rewanżową ORLEN Basket Ligi gdy zmierzymy się we własnej hali z Legią Warszawa.

Legioniści obecnie zajmują dziewiątą pozycję w tabeli z bilansem 8-7. Warszawianie w meczach wyjazdowych mają natomiast bilans 3-3. W ostatnich czterech spotkaniach przegrali trzy razy. Najbardziej zaskakujące są natomiast dwa ostatnie mecze. W drugi dzień świąt Legia jako jedyna w tym sezonie potrafiła pokonać Anwil Włocławek (był to dodatkowo mecz wyjazdowy) by cztery dni później przegrać znacznie we własnej hali ze Startem Lublin 75:92.

Najlepszymi strzelcami zespołu bez wątpienia sa Amerykanie. Christian Vital zdobywa średnio ponad 17 punktów w meczu. Następni w tej statystyce są Aric Holman i Raymond Cowels III.

Ponadto Legioniści mogą liczyć na mocną polską rotację - Marcel Ponitka, Michał Kolenda, Dariusz Wyka i Grzegorz Kulka. Pod koszem na rezerwie wciąż gra silny Josip Sobin. Wygrana Legii we Włocławku wskazuje na to, że to mocny zespół, który szczególnie dobrze gra w defensywie.

W pierwszym meczu sezonu mierzyliśmy się z Legią na wyjeździe. Przegraliśmy tamten mecz znacznie 90:72. Najlepszymi strzelcami gospodarzy w tamtym meczu byli Michał Kolenda (18p) i Ray Cowels (17p).

Już w środę liczymy na rewanż. Zapraszamy serdecznie na pierwszy mecz w Nowym Roku do naszej hali CRS. Bądźcie z nami w środę od godziny 19:00. Mecz będzie można również wysłuchać w Radio Zielona Góra oraz obejrzeć na stronie emocje.tv.

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt