Czas na kolejny domowy mecz w ENBL. Podejmujemy Basket Brno [zapowiedź]

Czas na kolejny domowy mecz w ENBL. Podejmujemy Basket Brno [zapowiedź]

Tomasz Sadłowski, fot. Tomasz Browarczyk
W środę o godzinie 18:30 czeka nas kolejny mecz Enea Stelmet Zastalu Zielona Góra w rozgrywkach ENBL. Tym razem w naszej hali CRS spotkamy się z drużyną z Czech - Basket Brno.
 
Czesi w rozgrywkach swojej rodzimej ligi zajmują obecnie ósmą pozycję z bilansem 5:5. 
W ostatnim meczu 11 listopada wygrali 75:63 z USK Praga. Najlepszym strzelcem Basketu Brno w tamtym meczu było Litwin Tomas Zdanavicius (24 punkty) oraz amerykański podkoszowy Terrell Brown-Soares (17pkt). Trzecim strzelcem był Portugalczyk Gregory Lee. 
 
W rozgrywkach ENBL Basket Brno przegrał swoje dotychczasowe dwa spotkania. W meczu z Newcastle aż 29 punktów dla czeskiej drużyny zdobyl Tomas Zdanavicius, a w przegranej z Voluntari najlepszym strzelcem Czechów był Viktor Pulpan (20 punktów). 
 
Nasza drużyna chce podtrzymać dobrą passę w meczach domowych w ENBL i zwyciężyć po raz trzeci w tych rozgrywkach w obecnym sezonie. Obecnie zajmujemy drugą pozycję w tabeli grupy B z bilansem 2:1, podczas gdy Basket Brno zajmuje szóstą pozycję. 
 
Liczymy na państwa wsparcie podczas meczu domowego i mamy nadzieję, że widzimy się licznie w środę 15 listopada o godzinie 18:30. 
 
Mecz obejrzeć będzie można również na kanale youtube rozgrywek ENBL oraz na stronie LCI-Lubuskie Centrum Informacyjne z polskim komentarzem.

 

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt