Courtney Stockard dołącza do naszej drużyny

Courtney Stockard dołącza do naszej drużyny

Tomasz Sadłowski
Courtney Stockard dołącza do drużyny Enea Zastalu BC Zielona Góra! 
 
Pochodzący z St. Louis Amerykanin ostatnio reprezentował barwy francuskiego Poitiers, gdzie notował średnio 16,3 punktu, 3,9 zbiórki i 2,8 asysty na mecz.
 
Courtney ma 6 stóp 5 cali wzrostu (około 196 cm) i waży 205 funtów (około 93 kg). W collegu grał dla St. Bonaventure, gdzie w sezonie 2018-19 został wybrany do Pierwszej Drużyny All-Conference oraz Pierwszej Drużyny All-District 4. Średnio zdobywał wtedy 15,3 punktu na mecz, co dało mu dziewiąte miejsce w klasyfikacji Atlantic 10. Zdobywał również średnio 5,6 zbiórki na mecz i 3,6 asysty na mecz. 
 
W swojej profesjonalnej karierze grał już w Finlandii dla Lahti Basketball, następnie w Niemczech dla Wiha Panthers Schwenningen (ProB), a następnie w ostatnim sezonie we francuskiej lidze Nationale 1 dla drużyny Poitiers z którą dotarł do finału rozgrywek ligi. 
 
28-latek grający na pozycji niskiego skrzydłowego podpisał z naszym zespołem roczny kontrakt.
 
Witamy w Zielonej Górze, Courtney!
 
#plkpl #zastaLOVE

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt