Tabak: Nasz sukces zależy od fizyczności

Tabak: Nasz sukces zależy od fizyczności

Redakcja, fot. basketzg.pl
W środowe popołudnie zielonogórski Enea Zastal BC rozpocznie ćwierćfinałową rundę play-off w lidze VTB.

Zapytaliśmy trenera Tabaka o klucz do wygrania serii przeciwko UNICSowi Kazań.

- Próbujemy powrócić do odpowiedniego poziomu fizycznego i mentalnego po długiej serii w finale Energa Basket Ligi. Chcemy być gotowi do meczów z jedną z najbardziej fizycznie grających drużyn w całej lidze VTB. Myślę, że kluczem w tej serii będzie dorównanie drużynie z Kazania w zakresie właśnie fizyczności. Nasz sukces zależy od tego w jakim stopniu uda nam się to zrealizować. Oprócz tego czeka nas długa podróż w obie strony, a przecież gramy dwa mecze w trzy dni - sposób w jaki zareagujemy na podróż, sposób w jaki się zregenerujemy w trakcie tych spotkań również będzie jednym z kluczowych elementów tej rywalizacji - mówi trener Żan Tabak.

Spotkanie rozpocznie się o 18:00 czasu polskiego i transmitowane będzie za pośrednictwem strony internetowej www.lci-lubuskie.pl - zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt