Powrót z dalekiej podróży! Wygrana w Gliwicach!

Powrót z dalekiej podróży! Wygrana w Gliwicach!

Kosma Zatorski
Stelmet Enea BC wyrwał zwycięstwo w Gliwcach. - Nie było to wielkie spotkanie, ale najważniejsze są dwa punkty - mówi Zeljko Sakic. 

Stelmet Enea BC przegrywał już dziewięcioma punktami w drugiej połowie spotkania, ale wtedy do gry włączył się Przemek Zamojski. Nasz rzucający trafił trzy trójki z rzędu i zniwelował przewagę gospodarzy. Goście w końcówce wykazali więcej doświadczenia, poprawili obronę i nie dali gospodarzom szansy na zwycięstwo w tym spotkaniu. Po meczu w Koszalinie wiedzieliśmy, że czeka nas w Gliwicach ciężka przeprawa. Trafiliśmy tylko cztery trójki z osiemnastu prób, a mimo to wygraliśmy . - Nie było to wielkie spotkanie, ale najważniejsze są dwa punkty - mówi Zeljko Sakic. 

- Najważniejsze, że na razie nie zaliczyliśmy żadnej wpadki  - dodaje Łukasz Koszarek w rozmowie z Radiem Zielona Góra. 

Stelmet Enea BC w poprzednim sezonie przegrywał m.in. wyjazdy w Lublinie czy Szczecinie. Tym razem nie przegrał, mimo trudnego terminarza, meczu z żadną drużyną dołu tabeli. 

Teraz Enisey! 

W sobotę zagramy z Eniseyem Krasnojarsk, a już 1 lutego przyjedzie do nas Artur Gronek i jego Polpharma. Bilety już trafiły do sprzedaży.

Z okazji powrotu naszego trenera wprowadzamy kod zniżkowy. Nazwisko trenera, który jako 32-latek wywalczył Mistrzostwo Polski, obniża ceny o 30 procent. 
 

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt