Powrót Władcy Pierścieni!

Powrót Władcy Pierścieni!

Kosma Zatorski, fot. Sebastian Rzepiel (PLK.PL)

Tego zawodnika specjalnie przedstawiać nie trzeba. Quinton Hosley został nowym zawodnikiem Stelmetu Enei BC Zielona Góra. Po raz pierwszy zagra w hali CRS już 10 lutego przeciwko Avtodorowi Saratov.

- Wielkie nazwisko w Stelmecie Enei BC Zielona Góra. To powrót Władcy Pierścieni, zawodnika, który kilka razy decydował o Mistrzostwie Polski - mówi Janusz Jasiński, przewodniczący rady nadzorczej spółki Grono SSA. 

Quinton Hosley to trzykrotny Mistrz Polski. Dwa razy sięgał po ten tytuł z naszą drużyną i dwa razy odbierał wtedy statuetkę MVP finałów Polskiej Ligi Koszykówki. W ostatnim sezonie wywalczył ten tytuł w barwach Anwilu Włocławek. Teraz ponownie założy zieloną koszulkę.

- Liczę na jego mądrość, inteligencję i doświadczenie. Liczę też, że będzie chciał coś komuś udowodnić. Myślę, że po ostatnim sezonie ma kilka nierozwiązanych tematów. Dla nas to duża radość, że taki zawodnik chce wrócic do naszego klubu i miasta  - mówi Janusz Jasiński.
 

Amerykański skrzydłowy podpisał kontrakt do końca sezonu 2018/19.
 

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt