PGE Spójnia lepsza w trzecim meczu. W serii prowadzimy 2-1

PGE Spójnia lepsza w trzecim meczu. W serii prowadzimy 2-1

Redakcja, fot. basketzg.pl
Zielonogórzanie przegrali w poniedziałkowy wieczór w Stargardzie z miejscową PGE Spójnią 77:82 i nie przypieczętowali awansu do półfinałów Energa Basket Ligi.

Mecz rozpoczął się dokładnie tak, jak dwa poprzednie. PGE Spójnia znów świetnie "weszła" w mecz, szybko obejmując prowadzenie. Zielonogórzanie choć próbowali, to przez pierwsze dwadzieścia minut nie mogli dogonić niezwykle skutecznych gospodarzy.

Mogliśmy mieć nadzieję, że po raz trzeci uda nam się odrobić straty z pierwszej połowy i po raz trzeci uda nam się zwyciężyć w serii przeciwko PGE Spójni - niestety, tym razem nasza drużyna musiała obejść się smakiem. Były momenty, w których było blisko - w trzeciej kwarcie podpiecznym trenera Tabaka udało się wyjść na jednopunktowe prowadzenie, jednak tego dnia drużyna ze Stargardu była zbyt mocna i to ona wyrwała zwycięstwo w trzecim meczu tej serii. 

Spotkanie zakończyło się rezultatem 82:77. Czwarty mecz tej serii będziemy mogli zobaczyć już w środę o 20. 

- Przede wszystkim gratulacje dla PGE Spójni. W dwóch meczach źle zaczynaliśmy, dziś chcieliśmy to przełamać, nie pozwolić gospodarzom na prowadzenie. Dziś słabo zaczęliśmy, a do tego nie udało się odrobić strat w drugiej połowie - mówił na pomeczowej konferencji prasowej trener Miłoszewski.

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt