Oliver Vidin trenerem Enei Zastalu BC Zielona Góra

Oliver Vidin trenerem Enei Zastalu BC Zielona Góra

Redakcja, fot. basketzg.pl

Oliver Vidin nowym trenerem Enei Zastalu BC Zielona Góra. Serb podpisał jednoroczną umowę z możliwością jej przedłużenia na kolejny sezon.

W środę w hotelu Amadeus odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowaliśmy Olivera Vidina jako nowego trenera naszej drużyny. 

- Jestem bardzo szczęśliwy, że w następnym sezonie będę prowadził Eneę Zastal BC Zielona Góra w Energa Basket Lidze i rozgrywkach ligi VTB. Oczekiwania są duże, zarówno klub, jak i ja sam chcemy grać o najwyższe cele.
 

Trener Vidin przychodzi do Zielonej Góry po udanym sezonie w Śląsku Wrocław. Co dla niego osobiście znaczy podpisanie kontraktu z naszym zespołem?

- To dla mnie kolejny krok do przodu w mojej karierze. Enea Zastal BC to drużyna, która zawsze rywalizuje o tytuł mistrza Polski, a oprócz tego gra w międzynarodowych rozgrywkach, czyli lidze VTB. To dla mnie duża nobilitacja.


Oliver Vidin podpisał z naszym klubem jednoroczny kontrakt z możliwością jego przedłużenia.

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt