Kareem Brewton dołącza do Enea Zastalu BC!

Kareem Brewton dołącza do Enea Zastalu BC!

Kosma Zatorski

26-letni Kareem Brewton został nowym zawodnikiem Enea Zastalu BC Zielona Góra. Amerykanin ma 188 cm wzrostu i jest combo guardem.

Nowego zawodnika przybliża trener Oliver Vidin. - Kareem Brewton jest atletycznym zawodnikiem, który ma wystarczająco dużo energii, aby dobrze grać po obu stronach boiska. W ataku gra zespołowo, bardzo dobrze spisuje się także w grze defensywnej. Ukończył dobry program uczelni w Memphis i będzie to jego trzeci sezon za granicą. Wierzę, że może dać nam dużo jako energizer oraz da nam jakość po obu stronach parkietu - wyjaśnia szkoleniowiec Enea Zastalu BC.

Amerykanin w zespole uniwersytetu Memphis występował razem z Jeremiah Martinem, który przed kilkoma dniami podpisał kontrakt ze Śląskiem Wrocław. Teraz obaj spotkają się na parkietach Energa Basket Ligi. 

Kareem Brewton podpisał jednoroczny kontrakt. z naszym zespołem. W ostatnim sezonie występował w lidze rumuńskiej, gdzie notował statystyki 12.5 punktów, 2.8 zbiórek i 2.4 asyst dla zespołu CSM Galati. 

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt