Kacper Traczyk zostaje z nami!

Kacper Traczyk zostaje z nami!

Redakcja

23-letni Kacper Traczyk podpisał jednoroczny kontrakt z Eneą Zastalem BC Zielona Góra. Będzie to jego czwarty sezon w barwach naszej drużyny.

- Jestem szczęśliwy, że będę miał szansę kolejny rok reprezentować barwy Enei Zastalu BC. Mam nadzieję, że ten sezon będzie dla mnie przełomowy. Nie mogę się doczekać, kiedy znowu zobaczę na trybunach naszych wspaniałych kibiców - mówi Kacper Traczyk.

Kacper Traczyk urodził się 25 marca 1998 roku. Ma 185 cm i występuje na pozycji rozgrywającego.

- O Kacprze słyszałem dużo dobrego. Nie boi się ciężkiej pracy na treningach, jest młody i ambitny. Poza tym, to nie jest jego pierwszy sezon w tej drużynie. Chce, aby był częścią naszej szerokiej rotacji. Będziemy jej potrzebować do gry w lidze polskiej i lidze VTB - mówi Oliver Vidin, trener Enei Zastalu BC Zielona Góra.

Dla zielonogórzanina będzie to już czwarty sezon w barwach naszej drużyny. 

- Cieszę się, że Kacper zostaje z nami. Rozmawiał z trenerem Vidinem i pasuje do jego koncepcji. Liczę mocno na to, że dostanie swoją szansę - dodaje Janusz Jasiński, przewodniczący rady nadzorczej Grono SSA. 

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt