Czas na playoff ENBL. Pierwszy mecz z BM Stalą Ostrów już 12 marca w hali CRS! [ZAPOWIEDŹ]

Czas na playoff ENBL. Pierwszy mecz z BM Stalą Ostrów już 12 marca w hali CRS! [ZAPOWIEDŹ]

Tomasz Sadłowski, fot. Lubuskie Centrum Informacyjne
Nie mamy czasu na odpoczynek, już jutro w hali CRS rozgrywamy mecz play-off ENBL. Naszym rywalem w pierwszym spotkaniu dwumeczu będzie BM Stal Ostrów Wielkopolski. 

Podobnie jak i nasza drużyna, Stal w czwartek mierzyła się z drużyną walczącą o utrzymanie w polskiej lidze. Również Stalowcy przegrali zaskakująco ten wyjazdowy mecz po słabszej czwartej kwarcie w Gliwicach (GTK to nasz następny rywal po meczu ENBL ze Stalą). 

W spotkaniu z GTK, najwięcej punktów w Stali tradycyjnie zdobyli Kulig, Garbacz i Nemanja Djurisic. Ta trójka wraz z Aigarsem Skele i Adonisem Thomasem odpowiedzialna jest średnio za około 70 punktów Ostrowian. W naszym ostatnim starciu ze Stalą graliśmy na wyjeździe przegrywając 72:88. Popis dali wtedy łotewscy gracze - Ojars Silins zdobył najwięcej - 23 punkty, do tego dołożył 10 zbiórek. Bardzo dobry meczu rozegrał Aigars Skele - zaliczając 19 punktów i trafiając wtedy 4/9 rzutów zza łuku - Aigars rozdał wtedy również 14 asyst. Nemanja Djurisić trafił wszystkie trzy trójki, a cała Stal grała na niesamowitej skuteczności za trzy - 16/34. 

Niedzielne spotkanie to pierwsze z dwumeczu play-off ENBL. Rewanż odbędzie się w Ostrowie 21 marca. Liczyć się będzie suma wyników z obydwu spotkań, więc każdy punkt będzie tutaj istotny. 

Mamy świetną wiadomość dla naszych kibiców - obydwa spotkania ze Stalą można będzie obejrzeć za darmo na profilu facebookowym Lubuskiego Centrum Informacyjnego. 

My i tak jednak zapraszamy do hali CRS w tę niedzielę. Oprócz naszej drużyny będzie można wesprzeć również pięcioletniego Dawida Maślenika. Podczas meczu odbędzie się zbiórka dla Dawidka oraz licytacja koszulki reprezentacji Polski. Zapraszamy do pomagania i wspierania!

Na meczu będzie można również wygrać dwa vouchery do zielonogórskiej restauracji i kawiarni Srebrna Góra.

Mecz play-off Enea Zastal BC Zielona Góra kontra BM Stal Ostrów Wielkopolski - już w tę niedzielę, 12 marca o godzinie 16:00. Zapraszamy do hali CRS!.

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt