Aleksander Lewandowski na trzy lata w naszej drużynie!

Aleksander Lewandowski na trzy lata w naszej drużynie!

Tomasz Sadłowski
To nie koniec dobrych informacji na dziś! Podpisaliśmy bowiem umowę jeszcze z drugim zawodnikiem. Jest nim Aleksander Lewandowski! 23-latek debiutował w II Lidze Mężczyzn w sezonie 2015/2016. Następnie grał w niej przez kolejne 5 lat. Ostatnie trzy sezony występował w PLK: 2 lata w barwach drużyny HydroTruck Radom, a ostatni sezon w ekipie Enea Abraczyk Astoria Bydgoszcz. Aleksander podpisał z naszym klubem kontrakt na 3 lata!
 
Serdecznie witamy!

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt