Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Krono Renault Legarto Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Anabo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding PGV Kanwod Batcar Budnex Funfit II Amadeus Hotel Projbud ENEA Fatto Developer Lotto Arpol Francepol PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz FAST Grupa PBS PKS Zielona Góra INBLU Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. SAS Wnętrza i Kuchnie eobuwie Hotel Ruben AMB Software BIS TAXI

Terminarz VTB

 

Terminarz ligi VTB


7 października (niedziela)


Tsmoki-Mińsk - Stelmet Enea BC


20 października (sobota)


UNICS Kazań - Stelmet Enea BC


29 października (poniedziałek)


Stelmet Enea BC - Astana


3 listopada (sobota)


Stelmet Enea BC - Nihzny Nowogród


13 listopada (wtorek)


Kalev Tallin - Stelmet Enea BC


18 listopada (niedziela)


Enisey Krasnojarsk - Stelmet Enea BC


24 listopada (sobota)


Zenit Sankt Petersburg - Stelmet Enea BC


9 grudnia (niedziela)


Stelmet Enea BC - KHIMKI Moskwa


22 grudnia (sobota)


Stelmet Enea BC - Lokomotiv Kubań


6 stycznia (niedziela)


Lokomotiv Kubań - Stelmet Enea BC


13 stycznia (niedziela)


VEF Riga - Stelmet Enea BC


18 stycznia (piątek)


Stelmet Enea BC - PARMA Perm


26 stycznia (sobota)


Stelmet Enea BC - Enisey Krasnojarsk


30 stycznia (wtorek)


CSKA Moskwa - Stelmet Enea BC


3 lutego (niedziela)


Stelmet Enea BC - Kalev Tallin


10 lutego (niedziela)


Stelmet Enea BC - Avtodor Saratov


14 lutego (czwartek)


Astana - Stelmet Enea BC


3 marca (niedziela)


Stelmet Enea BC - VEF Riga


11 marca (poniedziałek)


Stelmet Enea BC - CSKA Moskwa  


16 marca (sobota)


Stelmet Enea BC - Zenit Sankt Petersburg


24 marca (niedziela)


Nihzny Nowogród - Stelmet Enea BC


31 marca (niedziela)


Avtodor Saratov - Stelmet Enea BC


5 kwietnia (piątek)


PARMA Perm - Stelmet Enea BC


8 kwietnia (poniedziałek)


KHIMKI Moskwa - Stelmet Enea BC


21 kwietnia (niedziela)


Stelmet Enea BC - Tsmoki-Mińsk


28 kwietnia (niedziela)


Stelmet Enea BC - UNICS Kazań

Terminarz ligi VTB

7 października (niedziela)

Tsmoki-Mińsk - Stelmet Enea BC

20 października (sobota)

UNICS Kazań - Stelmet Enea BC

29 października (poniedziałek)

Stelmet Enea BC - Astana

3 listopada (sobota)

Stelmet Enea BC - Nihzny Nowogród

13 listopada (wtorek)

Kalev Tallin - Stelmet Enea BC

18 listopada (niedziela)

Enisey Krasnojarsk - Stelmet Enea BC

24 listopada (sobota)

Zenit Sankt Petersburg - Stelmet Enea BC

9 grudnia (niedziela)

Stelmet Enea BC - KHIMKI Moskwa

22 grudnia (sobota)

Stelmet Enea BC - Lokomotiv Kubań

6 stycznia (niedziela)

Lokomotiv Kubań - Stelmet Enea BC

13 stycznia (niedziela)

VEF Riga - Stelmet Enea BC

18 stycznia (piątek)

Stelmet Enea BC - PARMA Perm

26 stycznia (sobota)

Stelmet Enea BC - Enisey Krasnojarsk

30 stycznia (wtorek)

CSKA Moskwa - Stelmet Enea BC

3 lutego (niedziela)

Stelmet Enea BC - Kalev Tallin

10 lutego (niedziela)

Stelmet Enea BC - Avtodor Saratov

14 lutego (czwartek)

Astana - Stelmet Enea BC

3 marca (niedziela)

Stelmet Enea BC - VEF Riga

11 marca (poniedziałek)

Stelmet Enea BC - CSKA Moskwa  

16 marca (sobota)

Stelmet Enea BC - Zenit Sankt Petersburg

24 marca (niedziela)

Nihzny Nowogród - Stelmet Enea BC

31 marca (niedziela)

Avtodor Saratov - Stelmet Enea BC

5 kwietnia (piątek)

PARMA Perm - Stelmet Enea BC

8 kwietnia (poniedziałek)

KHIMKI Moskwa - Stelmet Enea BC

21 kwietnia (niedziela)

Stelmet Enea BC - Tsmoki-Mińsk

28 kwietnia (niedziela)

Stelmet Enea BC - UNICS Kazań

Terminarz ligi VTB


7 października (niedziela)


Tsmoki-Mińsk - Stelmet Enea BC


20 października (sobota)


UNICS Kazań - Stelmet Enea BC


29 października (poniedziałek)


Stelmet Enea BC - Astana


3 listopada (sobota)


Stelmet Enea BC - Nihzny Nowogród


13 listopada (wtorek)


Kalev Tallin - Stelmet Enea BC


18 listopada (niedziela)


Enisey Krasnojarsk - Stelmet Enea BC


24 listopada (sobota)


Zenit Sankt Petersburg - Stelmet Enea BC


9 grudnia (niedziela)


Stelmet Enea BC - KHIMKI Moskwa


22 grudnia (sobota)


Stelmet Enea BC - Lokomotiv Kubań


6 stycznia (niedziela)


Lokomotiv Kubań - Stelmet Enea BC


13 stycznia (niedziela)


VEF Riga - Stelmet Enea BC


18 stycznia (piątek)


Stelmet Enea BC - PARMA Perm


26 stycznia (sobota)


Stelmet Enea BC - Enisey Krasnojarsk


30 stycznia (wtorek)


CSKA Moskwa - Stelmet Enea BC


3 lutego (niedziela)


Stelmet Enea BC - Kalev Tallin


10 lutego (niedziela)


Stelmet Enea BC - Avtodor Saratov


14 lutego (czwartek)


Astana - Stelmet Enea BC


3 marca (niedziela)


Stelmet Enea BC - VEF Riga


11 marca (poniedziałek)


Stelmet Enea BC - CSKA Moskwa  


16 marca (sobota)


Stelmet Enea BC - Zenit Sankt Petersburg


24 marca (niedziela)


Nihzny Nowogród - Stelmet Enea BC


31 marca (niedziela)


Avtodor Saratov - Stelmet Enea BC


5 kwietnia (piątek)


PARMA Perm - Stelmet Enea BC


8 kwietnia (poniedziałek)


KHIMKI Moskwa - Stelmet Enea BC


21 kwietnia (niedziela)


Stelmet Enea BC - Tsmoki-Mińsk


28 kwietnia (niedziela)


Stelmet Enea BC - UNICS Kazań

Terminarz ligi VTB


7 października (niedziela)


Tsmoki-Mińsk - Stelmet Enea BC


20 października (sobota)


UNICS Kazań - Stelmet Enea BC


29 października (poniedziałek)


Stelmet Enea BC - Astana


3 listopada (sobota)


Stelmet Enea BC - Nihzny Nowogród


13 listopada (wtorek)


Kalev Tallin - Stelmet Enea BC


18 listopada (niedziela)


Enisey Krasnojarsk - Stelmet Enea BC


24 listopada (sobota)


Zenit Sankt Petersburg - Stelmet Enea BC


9 grudnia (niedziela)


Stelmet Enea BC - KHIMKI Moskwa


22 grudnia (sobota)


Stelmet Enea BC - Lokomotiv Kubań


6 stycznia (niedziela)

RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód