Terminarz

Khimki
Khimki
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
25 września 2019 19:30 Wyjazd 79:75
TBV START LUBLIN
TBV START LUBLIN
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
29 września 2019 17:00 Wyjazd 84:79
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Zenit
Zenit
1 października 2019 19:00 CRS 67:92
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
3 października 2019 17:30 Wyjazd 72:78
Avtodor
Avtodor
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
6 października 2019 15:00 Wyjazd 86:89
POLSKI CUKIER TORUŃ
POLSKI CUKIER TORUŃ
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
11 października 2019 17:30 Wyjazd 92:82
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS  LEGIA WARSZAWA
LEGIA WARSZAWA
17 października 2019 17:30 hala CRS Zielona Góra 103:64
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS CSKA
CSKA
20 października 2019 18:00 hala CRS Zielona Góra 64:104
ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
27 października 2019 18:00 WYJAZD 99:110
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ANWIL WŁOCŁAWEK
ANWIL WŁOCŁAWEK
3 listopada 2019 17:30 hala CRS Zielona Góra 101:77
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS PARMA
PARMA
5 listopada 2019 18:00 Hala CRS Zielona Góra 106:88
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS  HYDROTRUCK RADOM
HYDROTRUCK RADOM
9 listopada 2019 17:35 hala CRS Zielona Góra 106:83
MKS DĄBROWA GÓRNICZA
MKS DĄBROWA GÓRNICZA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
13 listopada 2019 19:00 WYJAZD 81:97
Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
16 listopada 2019 15:00 WYJAZD 82:87
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS KING SZCZECIN
KING SZCZECIN
19 listopada 2019 17:30 hala CRS Zielona Góra 108:85
Lokomotiv-Kuban
Lokomotiv-Kuban
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
25 listopada 2019 17:30 WYJAZD 93:71
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ARKA GDYNIA
ARKA GDYNIA
28 listopada 2019 17:30 Hala CRS Zielona Góra 87:65
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS POLPHARMA STAROGARD GD.
POLPHARMA STAROGARD GD.
4 grudnia 2019 19:00 hala CRS Zielona Góra 93:84
UNICS
UNICS
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
7 grudnia 2019 16:00 WYJAZD 86:73
PGE SPÓJNIA STARGARD
PGE SPÓJNIA STARGARD
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
11 grudnia 2019 19:00 WYJAZD 76:96
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Tsmoki-Minsk
Tsmoki-Minsk
15 grudnia 2019 18:00 hala CRS Zielona Góra 102:96
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS TREFL SOPOT
TREFL SOPOT
18 grudnia 2019 20:15 hala CRS Zielona Góra 110:80
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Astana
Astana
22 grudnia 2019 19:30 hala CRS Zielona Góra 78:81
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Lokomotiv-Kuban
Lokomotiv-Kuban
28 grudnia 2019 18:00 hala CRS Zielona Góra 83:85
GTK GLIWICE
GTK GLIWICE
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
30 grudnia 2019 17:30 WYJAZD 74:83
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ŚLĄSK WROCŁAW
ŚLĄSK WROCŁAW
2 stycznia 2020 17:30 hala CRS Zielona Góra 83:78
Kalev
Kalev
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
5 stycznia 2020 16:00 WYJAZD 70:92
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS TBV START LUBLIN
TBV START LUBLIN
9 stycznia 2020 17:30 hala CRS Zielona Góra 100:93
Enisey
Enisey
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
13 stycznia 2020 13:30 WYJAZD 84:91
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS UNICS
UNICS
17 stycznia 2020 18:30 hala CRS Zielona Góra 89:100
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
21 stycznia 2020 17:30 hala CRS Zielona Góra 99:90
Astana
Astana
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
26 stycznia 2020 10:00 WYJAZD 92:80
 LEGIA WARSZAWA
LEGIA WARSZAWA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
29 stycznia 2020 20:00 WYJAZD 89:97
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod
1 lutego 2020 18:00 hala CRS Zielona Góra 103:108
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
6 lutego 2020 17:30 hala CRS Zielona Góra 107:113
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Avtodor
Avtodor
9 lutego 2020 20:00 hala CRS Zielona Góra 98:91
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS TREFL SOPOT
TREFL SOPOT
14 lutego 2020 18:00 Warszawa 82:75
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS POLSKI CUKIER TORUŃ
POLSKI CUKIER TORUŃ
15 lutego 2020 19:00 Warszawa 69:72
ANWIL WŁOCŁAWEK
ANWIL WŁOCŁAWEK
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
27 lutego 2020 20:15 WYJAZD 79:95
PARMA
PARMA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
1 marca 2020 13:30 WYJAZD 91:76
 HYDROTRUCK RADOM
HYDROTRUCK RADOM
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
4 marca 2020 17:30 WYJAZD 74:86
Tsmoki-Minsk
Tsmoki-Minsk
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
7 marca 2020 14:30 WYJAZD 73:80
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS MKS DĄBROWA GÓRNICZA
MKS DĄBROWA GÓRNICZA
11 marca 2020 19:00 hala CRS Zielona Góra 97:74
TBV START LUBLIN
TBV START LUBLIN
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
29 września 2019 17:00 Wyjazd 84:79
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
3 października 2019 17:30 Wyjazd 72:78
POLSKI CUKIER TORUŃ
POLSKI CUKIER TORUŃ
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
11 października 2019 17:30 Wyjazd 92:82
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS  LEGIA WARSZAWA
LEGIA WARSZAWA
17 października 2019 17:30 hala CRS Zielona Góra 103:64
ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
27 października 2019 18:00 WYJAZD 99:110
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ANWIL WŁOCŁAWEK
ANWIL WŁOCŁAWEK
3 listopada 2019 17:30 hala CRS Zielona Góra 101:77
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS  HYDROTRUCK RADOM
HYDROTRUCK RADOM
9 listopada 2019 17:35 hala CRS Zielona Góra 106:83
MKS DĄBROWA GÓRNICZA
MKS DĄBROWA GÓRNICZA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
13 listopada 2019 19:00 WYJAZD 81:97
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS KING SZCZECIN
KING SZCZECIN
19 listopada 2019 17:30 hala CRS Zielona Góra 108:85
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ARKA GDYNIA
ARKA GDYNIA
28 listopada 2019 17:30 Hala CRS Zielona Góra 87:65
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS POLPHARMA STAROGARD GD.
POLPHARMA STAROGARD GD.
4 grudnia 2019 19:00 hala CRS Zielona Góra 93:84
PGE SPÓJNIA STARGARD
PGE SPÓJNIA STARGARD
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
11 grudnia 2019 19:00 WYJAZD 76:96
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS TREFL SOPOT
TREFL SOPOT
18 grudnia 2019 20:15 hala CRS Zielona Góra 110:80
GTK GLIWICE
GTK GLIWICE
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
30 grudnia 2019 17:30 WYJAZD 74:83
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ŚLĄSK WROCŁAW
ŚLĄSK WROCŁAW
2 stycznia 2020 17:30 hala CRS Zielona Góra 83:78
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS TBV START LUBLIN
TBV START LUBLIN
9 stycznia 2020 17:30 hala CRS Zielona Góra 100:93
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP.
21 stycznia 2020 17:30 hala CRS Zielona Góra 99:90
 LEGIA WARSZAWA
LEGIA WARSZAWA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
29 stycznia 2020 20:00 WYJAZD 89:97
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ
6 lutego 2020 17:30 hala CRS Zielona Góra 107:113
ANWIL WŁOCŁAWEK
ANWIL WŁOCŁAWEK
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
27 lutego 2020 20:15 WYJAZD 79:95
 HYDROTRUCK RADOM
HYDROTRUCK RADOM
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
4 marca 2020 17:30 WYJAZD 74:86
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS MKS DĄBROWA GÓRNICZA
MKS DĄBROWA GÓRNICZA
11 marca 2020 19:00 hala CRS Zielona Góra 97:74
Khimki
Khimki
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
25 września 2019 19:30 Wyjazd 79:75
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Zenit
Zenit
1 października 2019 19:00 CRS 67:92
Avtodor
Avtodor
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
6 października 2019 15:00 Wyjazd 86:89
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS CSKA
CSKA
20 października 2019 18:00 hala CRS Zielona Góra 64:104
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS PARMA
PARMA
5 listopada 2019 18:00 Hala CRS Zielona Góra 106:88
Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
16 listopada 2019 15:00 WYJAZD 82:87
Lokomotiv-Kuban
Lokomotiv-Kuban
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
25 listopada 2019 17:30 WYJAZD 93:71
UNICS
UNICS
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
7 grudnia 2019 16:00 WYJAZD 86:73
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Tsmoki-Minsk
Tsmoki-Minsk
15 grudnia 2019 18:00 hala CRS Zielona Góra 102:96
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Astana
Astana
22 grudnia 2019 19:30 hala CRS Zielona Góra 78:81
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Lokomotiv-Kuban
Lokomotiv-Kuban
28 grudnia 2019 18:00 hala CRS Zielona Góra 83:85
Kalev
Kalev
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
5 stycznia 2020 16:00 WYJAZD 70:92
Enisey
Enisey
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
13 stycznia 2020 13:30 WYJAZD 84:91
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS UNICS
UNICS
17 stycznia 2020 18:30 hala CRS Zielona Góra 89:100
Astana
Astana
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
26 stycznia 2020 10:00 WYJAZD 92:80
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod
1 lutego 2020 18:00 hala CRS Zielona Góra 103:108
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS Avtodor
Avtodor
9 lutego 2020 20:00 hala CRS Zielona Góra 98:91
PARMA
PARMA
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
1 marca 2020 13:30 WYJAZD 91:76
Tsmoki-Minsk
Tsmoki-Minsk
VS STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
7 marca 2020 14:30 WYJAZD 73:80
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS TREFL SOPOT
TREFL SOPOT
14 lutego 2020 18:00 Warszawa 82:75
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA
VS POLSKI CUKIER TORUŃ
POLSKI CUKIER TORUŃ
15 lutego 2020 19:00 Warszawa 69:72

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt