Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2017

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Lavard Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA K-supplements PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie art-floor alejade.pl EL-JOT eobuwie Hotel Ruben CENTRUM KOMINA CASA MIA StrongFood euro contruct AMB Software lclog franko
Aktualności
#WstawajRafał - przed nami Bieg Gladiatora 2
17-06-2017 14:42
Pamiętacie akcję #WstawajRafał i Bieg Gladiatora? Jeśli tak, to wiecie o co chodzi. Jeśli nie, to tutaj możecie przeczytaj historię Rafała. I to jak najszybciej, bo już 16 września po raz drugi pobiegniemy dla Gladiatora!

Tak, jak w ubiegłym roku, Firma Anabo - jeden z naszych wieloletnich Partnerów Biznesowych - wspólnie z przyjaciółmi organizuje imprezę, z której dochód w całości zostanie przekazany Rafałowi. Rafał cały czas walczy o to, aby stanąć na nogi. I tak, jak w ubiegłym roku, nas też nie może zabraknąć w tej akcji!Koniecznie wejdźcie TUTAJ, gdzie znajdziecie wszystkie informacje na temat tego, jak i gdzie zapisać się na bieg, materiały o trasie i wszystkie inne rzeczy potrzebne do tego, aby stanąć na starcie. Nie biegasz? Nie martw się! Przy okazji Biegu Gladiatora 2 też nie zabraknie okolicznościowych aukcji, zabaw i niespodzianek, dzięki którym również będziesz mógł przyłączyć się do pomocy Rafałowi.

Tak, jak na parkiecie. Tak, jak na trybunach. Tak, jak zawsze - #TeamZG razem!
---

Foto © Materiały Organizatora
Aktualności
Następny mecz
Stelmet ENEA BC Zielona GóravsPolski Cukier Toruń
05/27/2018 16:50 Bilety po 5 zł!
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód