Stelmet BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2017

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Restauracja Flamingo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Pizza Pi Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Volvo Karlik Sekret Woziński Kulisz Drogowe Capri Bit Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów STEREX Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA ANATRA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA K-supplements MB PNEUMATYKA PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie art-floor alejade.pl
Aktualności
#WstawajRafał - przed nami Bieg Gladiatora 2
17-06-2017 14:42
Pamiętacie akcję #WstawajRafał i Bieg Gladiatora? Jeśli tak, to wiecie o co chodzi. Jeśli nie, to tutaj możecie przeczytaj historię Rafała. I to jak najszybciej, bo już 16 września po raz drugi pobiegniemy dla Gladiatora!

Tak, jak w ubiegłym roku, Firma Anabo - jeden z naszych wieloletnich Partnerów Biznesowych - wspólnie z przyjaciółmi organizuje imprezę, z której dochód w całości zostanie przekazany Rafałowi. Rafał cały czas walczy o to, aby stanąć na nogi. I tak, jak w ubiegłym roku, nas też nie może zabraknąć w tej akcji!Koniecznie wejdźcie TUTAJ, gdzie znajdziecie wszystkie informacje na temat tego, jak i gdzie zapisać się na bieg, materiały o trasie i wszystkie inne rzeczy potrzebne do tego, aby stanąć na starcie. Nie biegasz? Nie martw się! Przy okazji Biegu Gladiatora 2 też nie zabraknie okolicznościowych aukcji, zabaw i niespodzianek, dzięki którym również będziesz mógł przyłączyć się do pomocy Rafałowi.

Tak, jak na parkiecie. Tak, jak na trybunach. Tak, jak zawsze - #TeamZG razem!
---

Foto © Materiały Organizatora
Aktualności
Następny mecz
TBV Start LublinvsStelmet BC Zielona Góra
12/15/2017 19:00 hala Globus
RZG Biznes Lubuski Polsat Canal Plus Sport