Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Krono Renault Legarto Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Anabo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding PGV Kanwod Batcar Budnex Funfit II Amadeus Hotel Projbud ENEA Fatto Developer Lotto Arpol Francepol PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz FAST Grupa PBS PKS Zielona Góra INBLU Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. SAS Wnętrza i Kuchnie eobuwie Hotel Ruben AMB Software BIS TAXI

Aktualności EBL

Bilety znikają, pierwokup się kończy!
21-05-2013 16:48
31 maja i 2 czerwca zawodnicy Stelmetu Zielona Góra rozegrają w hali CRS trzecie i czwarte spotkanie tegorocznych finałów Tauron Basket Ligi! Bilety na te niebywale emocjonujące mecze wciąż są w sprzedaży, choć ich pula maleje z godziny na godzinę. Posiadaczom karnetów na II rundę tegorocznych rozgrywek przypominamy także, iż prawo pierwokupu obowiązuje jeszcze tylko do jutra do godz. 23.59!
Jesteście gotowi?! Finał startuje w niedzielę!
21-05-2013 14:56
Finały Tauron Basket Ligi rozpoczynają się już w najbliższą niedzielę! Wtedy to na parkiecie zgorzeleckiej hali Stelmet Zielona Góra zmierzy się z PGE Turowem Zgorzelec w pierwszej walce. Zobaczcie film promujący tegoroczne zmagania biało-zielonych i emocje, które wyzwalają!
Lista na oba wyjazdy do Zgorzelca zapełniona
21-05-2013 14:04
Kilkanaście godzin wystarczyło, by kibice Stelmetu Zielona Góra wybierający się na pierwsze dwa finałowe spotkania do Zgorzelca zapełnili listę wyjazdową. Tych z Was, którzy zdążyli zapisać się na listę, prosimy: klaszczcie dwa razy głośniej niż dotychczas, śpiewajcie trzy razy głośniej niż na jakimkolwiek innym spotkaniu tego sezonu. Niech biało-zieloni poczują Wasze wsparcie!
Zapisy na wyjazd do Zgorzelca!
20-05-2013 15:54
Już w najbliższą niedzielę, 26 maja, w Zgorzelcu Stelmet Zielona Góra rozegra pierwsze finałowe spotkanie z PGE Turowem Zgorzelec. Dwa dni później ponownie pojedziemy do Zgorzelca, by zdzierać gardła i walczyć o złoto. Szykuje się wielki bój! Jedźmy wspólnie dużą ekipą do Zgorzelca i wspierajmy naszych zawodników w ich walce o pierwsze finałowe zwycięstwo!
Ruszyła sprzedaż biletów na finał w hali CRS!
20-05-2013 11:51
Ruszyła sprzedaż biletów na trzeci i czwarty mecz tegorocznych finałów, które w Zielonej Górze zostaną rozegrane 31 maja i 2 czerwca. W finale Stelmet Zielona Góra zmierzy się z PGE Turowem Zgorzelec i będą to z pewnością ogromnie emocjonujące mecze. Bądźcie z nami, kibicujcie tak, jak jeszcze nigdy i niech Zielona Góra zadrży w posadach! Urządźmy biało-zielonym doping godny finalistów!
Ceny biletów na finałowe spotkania w CRS
19-05-2013 10:37
Znamy już ceny biletów na finałowe spotkania Stelmetu Zielona Góra z PGE Turowem Zgorzelec. Na parkiecie hali CRS obie drużyny po raz pierwszy spotkają się 31 maja, kolejny mecz odbędzie się dwa dni później - 2 czerwca. Ceny biletów na te spotkania nie zmienią się względem całych play-offów - najtańszy bilet będzie można nabyć już za 11 zł!
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód