Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2017

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Lavard Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA K-supplements MB PNEUMATYKA PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie art-floor alejade.pl EL-JOT eobuwie Hotel Ruben CENTRUM KOMINA CASA MIA

Aktualności EBL

Jesteście gotowi?! Finał startuje w niedzielę!
21-05-2013 14:56
Finały Tauron Basket Ligi rozpoczynają się już w najbliższą niedzielę! Wtedy to na parkiecie zgorzeleckiej hali Stelmet Zielona Góra zmierzy się z PGE Turowem Zgorzelec w pierwszej walce. Zobaczcie film promujący tegoroczne zmagania biało-zielonych i emocje, które wyzwalają!
Lista na oba wyjazdy do Zgorzelca zapełniona
21-05-2013 14:04
Kilkanaście godzin wystarczyło, by kibice Stelmetu Zielona Góra wybierający się na pierwsze dwa finałowe spotkania do Zgorzelca zapełnili listę wyjazdową. Tych z Was, którzy zdążyli zapisać się na listę, prosimy: klaszczcie dwa razy głośniej niż dotychczas, śpiewajcie trzy razy głośniej niż na jakimkolwiek innym spotkaniu tego sezonu. Niech biało-zieloni poczują Wasze wsparcie!
Zapisy na wyjazd do Zgorzelca!
20-05-2013 15:54
Już w najbliższą niedzielę, 26 maja, w Zgorzelcu Stelmet Zielona Góra rozegra pierwsze finałowe spotkanie z PGE Turowem Zgorzelec. Dwa dni później ponownie pojedziemy do Zgorzelca, by zdzierać gardła i walczyć o złoto. Szykuje się wielki bój! Jedźmy wspólnie dużą ekipą do Zgorzelca i wspierajmy naszych zawodników w ich walce o pierwsze finałowe zwycięstwo!
Ruszyła sprzedaż biletów na finał w hali CRS!
20-05-2013 11:51
Ruszyła sprzedaż biletów na trzeci i czwarty mecz tegorocznych finałów, które w Zielonej Górze zostaną rozegrane 31 maja i 2 czerwca. W finale Stelmet Zielona Góra zmierzy się z PGE Turowem Zgorzelec i będą to z pewnością ogromnie emocjonujące mecze. Bądźcie z nami, kibicujcie tak, jak jeszcze nigdy i niech Zielona Góra zadrży w posadach! Urządźmy biało-zielonym doping godny finalistów!
Ceny biletów na finałowe spotkania w CRS
19-05-2013 10:37
Znamy już ceny biletów na finałowe spotkania Stelmetu Zielona Góra z PGE Turowem Zgorzelec. Na parkiecie hali CRS obie drużyny po raz pierwszy spotkają się 31 maja, kolejny mecz odbędzie się dwa dni później - 2 czerwca. Ceny biletów na te spotkania nie zmienią się względem całych play-offów - najtańszy bilet będzie można nabyć już za 11 zł!
Bilety na finały w hali CRS od poniedziałku
18-05-2013 20:16
W najbliższy poniedziałek ruszy sprzedaż biletów na mecze tegorocznych finałów Tauron Basket Ligi rozgrywanych w hali CRS w Zielonej Górze. W poniedziałek poznamy także godziny wszystkich finałowych spotkań. Pierwsze finałowe stracie Stelmetu z PGE Turowem już 26 maja!
translate.rozgrywkiplk
Liga Mistrzów
Następny mecz
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports