Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Lavard Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA K-supplements PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie art-floor alejade.pl EL-JOT eobuwie Hotel Ruben CENTRUM KOMINA CASA MIA StrongFood euro contruct AMB Software lclog franko

Aktualności EBL

Krwawa bitwa w Słupsku dla Energi Czarnych
28-10-2013 20:43
Stelmet Zielona Góra uległ w Słupsku Enerdze Czarnym w ramach trzeciej kolejki Tauron Basket Ligi. To była krwawa bitwa, która została przegrana dopiero w samej końcówce, gdy rywala mieliśmy już prawie na łopatkach. Szkoda, bo zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki.
Nasi ruszyli do Słupska na mecz na szczycie
27-10-2013 13:54
Już w poniedziałek zawodników Stelmetu Zielona Góra czeka kolejny mecz w Tauron Basket Lidze. Tym razem Łukasz Koszarek i spółka wybiorą się do Słupska, gdzie zmierzą się z Energą Czarnymi. Czeka nas ciekawy pojedynek, bo obie drużyny jeszcze nie przegrały, a rywal prezentuje się od początku sezonu wyśmienicie.
Tak Stelmet ogrywał Trefla (galeria, video)
22-10-2013 11:31
Wczorajszy mecz II kolejki Tauron Basket Ligi na długo zapadnie w pamięci wszystkich kibiców. Po prawdziwym horrorze Stelmet Zielona Góra ograł Trefla Sopot, choć dwukrotnie tracił do rywali cztery punkty na minutę przed końcem - tak regulaminowego czasu jak i dogrywki. Zapraszamy na galerię z meczu. Przeżyjmy to jeszcze raz...
Horror, ale asy Stelmetu biją Trefla
21-10-2013 21:01
Cóż to były za emocje w hali CRS-u. Stelmet Zielona Góra dopiero po dogrywce pokonał Trefla Sopot 90:88 sprawiając większości kibiców niezwykły horror. Zielonogórzanie zwyciężyli i pokazali, że mają wielkie serce i charakter. Brawo mistrzowie Polski!
Stelmet - Trefl, czyli wrócić na właściwe tory
20-10-2013 13:36
Zawodnicy Stelmetu Zielona Góra nie mają czasu na odpoczynek. Po pojedynku z Bayernem Monachium w piątek, w poniedziałek zmierzą się z Treflem Sopot. Dla podopiecznych Mihailo Uvalina będzie to okazja do rewanżu za nieudaną potyczkę o Tauron Superpuchar Polski.
Srogi rewanż na Treflu? Bilety w sprzedaży!
16-10-2013 12:30
Trwa sprzedaż biletów na poniedziałkowy mecz Tauron Basket Ligi Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot, który odbędzie się w hali CRS-u o godz. 19.00. Czy mistrzowie Polski zrewanżują się zdobywcom Pucharu za porażkę w otwierającym sezon meczu o Tauron Superpuchar Polski? Czy Vladimir Dragicević zdominuje rywali w walce pod koszami?
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód