Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Krono Renault Legarto Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Anabo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding PGV Kanwod Batcar Budnex Funfit II Amadeus Hotel Projbud ENEA Fatto Developer Lotto Arpol Francepol PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz FAST Grupa PBS PKS Zielona Góra INBLU Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. SAS Wnętrza i Kuchnie eobuwie Hotel Ruben AMB Software BIS TAXI

Aktualności EBL

Ruszyła sprzedaż biletów na AZS Koszalin
29-10-2013 11:41
Od dziś można kupić wejściówki na poniedziałkowy mecz Tauron Basket Ligi z AZS-em Koszalin. Stelmet Zielona Góra zmierzy się w nim po piątkowym starciu Euroligi z Montepaschi Sieną i miejmy nadzieję, pokona outsidera polskiej ekstraklasy.
Krwawa bitwa w Słupsku dla Energi Czarnych
28-10-2013 20:43
Stelmet Zielona Góra uległ w Słupsku Enerdze Czarnym w ramach trzeciej kolejki Tauron Basket Ligi. To była krwawa bitwa, która została przegrana dopiero w samej końcówce, gdy rywala mieliśmy już prawie na łopatkach. Szkoda, bo zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki.
Nasi ruszyli do Słupska na mecz na szczycie
27-10-2013 13:54
Już w poniedziałek zawodników Stelmetu Zielona Góra czeka kolejny mecz w Tauron Basket Lidze. Tym razem Łukasz Koszarek i spółka wybiorą się do Słupska, gdzie zmierzą się z Energą Czarnymi. Czeka nas ciekawy pojedynek, bo obie drużyny jeszcze nie przegrały, a rywal prezentuje się od początku sezonu wyśmienicie.
Tak Stelmet ogrywał Trefla (galeria, video)
22-10-2013 11:31
Wczorajszy mecz II kolejki Tauron Basket Ligi na długo zapadnie w pamięci wszystkich kibiców. Po prawdziwym horrorze Stelmet Zielona Góra ograł Trefla Sopot, choć dwukrotnie tracił do rywali cztery punkty na minutę przed końcem - tak regulaminowego czasu jak i dogrywki. Zapraszamy na galerię z meczu. Przeżyjmy to jeszcze raz...
Horror, ale asy Stelmetu biją Trefla
21-10-2013 21:01
Cóż to były za emocje w hali CRS-u. Stelmet Zielona Góra dopiero po dogrywce pokonał Trefla Sopot 90:88 sprawiając większości kibiców niezwykły horror. Zielonogórzanie zwyciężyli i pokazali, że mają wielkie serce i charakter. Brawo mistrzowie Polski!
Stelmet - Trefl, czyli wrócić na właściwe tory
20-10-2013 13:36
Zawodnicy Stelmetu Zielona Góra nie mają czasu na odpoczynek. Po pojedynku z Bayernem Monachium w piątek, w poniedziałek zmierzą się z Treflem Sopot. Dla podopiecznych Mihailo Uvalina będzie to okazja do rewanżu za nieudaną potyczkę o Tauron Superpuchar Polski.
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód