Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Krono Renault Legarto Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Anabo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding PGV Kanwod Batcar Budnex Funfit II Amadeus Hotel Projbud ENEA Fatto Developer Lotto Arpol Francepol PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz FAST Grupa PBS PKS Zielona Góra INBLU Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. SAS Wnętrza i Kuchnie eobuwie Hotel Ruben AMB Software BIS TAXI

Aktualności EBL

Wymęczony triumf Stelmetu nad Asseco
08-12-2013 19:41
Uff... mało brakowało, a Asseco Gdynia sprawiłoby nam przykrą niespodziankę. Ostatecznie Stelmet Zielona Góra zwyciężył 71:70 w IX kolejce Tauron Basket Ligi i znów jest na czele tabeli. To nie był idealny mecz zielonogórzan, ale najważniejsze, że wygrany.
Przyjdź na Asseco i podziękuj za walkę ze Sieną
06-12-2013 13:09
Już w niedzielę o godz. 18.00 mecz z podtekstami. W ramach IX kolejki Tauron Basket Ligi Stelmet Zielona Góra podejmie słynne Asseco Gdynia. I choć rywale już nie są taką potęgą jak kiedyś, to emocji na pewno nie zabraknie. Przyjdźmy do hali i podziękujmy naszym asom za dzielną walkę we Florencji z Montepaschi Sieną. Podnieśmy ich na duchu, bo oni potrzebują naszego wsparcia!
Już można kupić bilety na Asseco
02-12-2013 12:12
Ruszyła sprzedaż biletów na niedzielny mecz IX kolejki Tauron Basket Ligi, w którym Stelmet Zielona Góra podejmie Asseco Gdynię. Szykuje się wielkie widowisko, bo to będzie prawdziwy pojedynek z podtekstami. Jakimi?
Stelmet rozbija Stabill Jezioro (galeria)
02-12-2013 11:27
Wczorajszy mecz ze Stabillem Jeziorem Tarnobrzeg potwierdził, że Stelmet jest w wysokiej formie. Zielonogórzanie pewnie wygrali 98:69, pokazując, że w Tauron Basket Lidze są nie do zatrzymania. Przeżyjmy to jeszcze raz i obejrzyjmy galerię z tego starcia.
Stelmet planowo ogrywa Stabill Jezioro
01-12-2013 19:33
Mistrzowie Polski bez najmniejszych problemów pokonali Stabill Jezioro Tarnobrzeg 98:69 w ramach VIII kolejki Tauron Basket Ligi. Zwycięstwo Stelmetu nie było zagrożone ani przez moment. Ekipa Mihailo Uvalina znów powróciła na czoło tabeli.
Przyjdź i kibicuj na mecz z Tarnobrzegiem
29-11-2013 13:27
Po euroligowych emocjach czas na Tauron Basket Ligę. O nieudanym starciu z Unicają Malaga trzeba jak najszybciej zapomnieć. Już w niedzielę o godz. 18.00 jest na to szansa, bo podejmujemy Stabill Jezioro Tarnobrzeg. Przyjdźmy i dodajmy otuchy mistrzom Polski. Niech czują na trybunach nasze wsparcie!
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód