Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Krono Renault Legarto Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Anabo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding PGV Kanwod Batcar Budnex Funfit II Amadeus Hotel Projbud ENEA Fatto Developer Lotto Arpol Francepol PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz FAST Grupa PBS PKS Zielona Góra INBLU Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. SAS Wnętrza i Kuchnie eobuwie Hotel Ruben AMB Software BIS TAXI

Aktualności EBL

Thriller z Rosą w obiektywie (foto, video)
26-01-2014 15:13
Wczorajszy mecz Stelmetu Zielona Góra z Rosą Radom chyba wielu kibiców przyprawił o prawdziwe dreszcze i dodał kilku siwych włosów. Ekipa Mihailo Uvalina ostatecznie zwyciężyła 91:89, ale musiała walczyć o triumf do ostatnich sekund. Zapraszamy do obejrzenia galerii, pomeczowych wywiadów, konferencji oraz skrótu z tego spotkania.
Rosa postraszyła, ale Stelmet triumfuje
25-01-2014 19:48
W końcówce było nerwowo, ale ostatecznie Stelmet Zielona Góra pokonał Rosę Radom 91:89 w XVI kolejce Tauron Basket Ligi. Goście niemal dopadli nas po fantastycznej w ich wykonaniu czwartej kwarcie. Nie dali jednak rady, bo na ich drodze stanął nasz kapitan Łukasz Koszarek. I to my mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa.
Bilety ulgowe na mecz z Rosą Radom już od 11 zł!
25-01-2014 10:33
Dziś mecz Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom. Prawdziwy mecz z podtekstami, w którym wszystko może się zdarzyć. I co ważne - bilety ulgowe można pozyskać nawet za 11 zł! Chłopaki Mihailo Uvalina obiecały, że dadzą z siebie wszystko, więc szykuje się wspaniałe widowisko. Tym bardziej, że u rywali jest przynajmniej dwóch graczy z podwójną, jeśli nie potrójną determinacją...
Wspomóżmy naszych dopingiem i ograjmy Rosę
24-01-2014 12:48
W sobotę o godz. 18.00 kolejny mecz w Tauron Basket Lidze. I nie będzie to zwykłe spotkanie. Stelmet podejmie Rosę Radom, która pała żądzą rewanżu za surową lekcję na jej terenie. Byli zawodnicy Stelmetu Zielona Góra a dziś liderzy Rosy, Kirk Archibeque i Jakub Dłoniak na pewno będą pełni determinacji, aby pokazać się w hali CRS. Będzie gorrrąco!
Starzy znajomi? Bilety na Rosę Radom czekają!
22-01-2014 13:35
Wracamy do rozgrywek Tauron Basket Ligi. Już w sobotę o godz. 18.00 Stelmet Zielona Góra podejmie Rosę Radom, w której barwach jest przynajmniej dwóch zawodników z dodatkową motywacją i gigantyczną determinacją, aby coś nam udowodnić. Bilety wciąż w sprzedaży, więc nie ma na co czekać. Szykuje się prawdziwy mecz z podtekstami!
Już można kupić bilety na mecz z Rosą Radom
14-01-2014 11:06
Ruszyła sprzedaż wejściówek na mecz Stelmetu Zielona Góra z Rosą Radom (25 stycznia, godz. 18.00). Rywal nie należy do tych z najwyższej półki, więc trzeba go pokonać. I to najlepiej wysoko, aby dać kibicom kawał dobrego widowiska i w dobrych humorach przygotowywać się do wielkiego starcia w Eurocupie z hiszpańską Valencią.
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód