Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Krono Renault Legarto Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Anabo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding PGV Kanwod Batcar Budnex Funfit II Amadeus Hotel Projbud ENEA Fatto Developer Lotto Arpol Francepol PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz FAST Grupa PBS PKS Zielona Góra INBLU Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. SAS Wnętrza i Kuchnie eobuwie Hotel Ruben AMB Software BIS TAXI

Aktualności EBL

21-05-2015 09:54
"Stelmet był bardzo dobrze przygotowany w każdym elemencie, ciężko się nam przeciwko nim grało i zasłużenie nas pokonali", komentuje obóz Rosy Radom zakończoną wczoraj wieczorem serię z zielonogórzanami. "Bardzo było mi miło walczyć z tym zespołem i przeciwko trenerowi Kamińskiemu, który bardzo dobrze prowadzi drużynę. Miło było tutaj grać. Bardzo fajni fani, którzy kibicują 40 minut", rewanżuje się pokonanej Rosie Sašo Filipovski. Zapraszamy do przeczytania komentarzy po meczu, który dał Stelmetowi trzeci w ostatnich trzech sezonach awans do Finałów Tauron Basket Ligi.
Finał jest nasz, Stelmet eliminuje Rosę!
20-05-2015 21:47
Stelmet zagra o złoto! W meczu nr 3 półfinałowej serii Tauron Basket Ligi zielonogórzanie wygrali w Radomiu z Rosą 72-65 i zakończyli rywalizację wynikiem 3-0. Stelmet po raz trzeci z rzędu zagra w Wielkich Finałach, które rozpoczną się w przyszły czwartek.
TBL Playoffs: Gramy o Finał!
20-05-2015 13:38
20.00, Hala MOSiR-u w Radomiu - to dziś miejsce, na które będą zwrócone oczy wszystkich fanów basketu w Polsce. Wieczorem mecz nr 3 twardej serii z Rosą. Zwycięstwo daje Stelmetowi awans do finałów Tauron Basket Ligi. Transmisja w Polsat Sport News i w Ipla.tv.
Mecz nr 2, komentarze: Jeszcze nic nie jest przesądzone
18-05-2015 10:02
"Nic nie jest jeszcze przesądzone", "musimy być gotowi fizycznie i mentalnie", mówi po meczu nr 2 półfinałów TBL obóz Stelmetu. Zielonogórzanie, prowadzący w serii z Rosą 2-0 jutro wyjeżdżają do Radomia na mecz nr 3.
Niesamowity mecz, Stelmet o krok od finałów!
17-05-2015 21:54
Stelmet Zielona Góra, po ciężkim, trudnym, arcyciekawym spotkaniu, wygrywa z Rosą Radom 75:67. Zielonogórzanie prowadzą w serii półfinałowej 2-0, a to oznacza, że są już tylko o krok od finałów Tauron Basket Ligi!
TBL: To trzeba zobaczyć, dzisiaj mecz nr 2!
17-05-2015 08:51
48 godzin po inauguracji, Stelmet i Rosa Radom wracają do gry w meczu nr 2 półfinałów Tauron Basket Ligi. Wielkie emocje startują w CRS punktualnie o 20.00 (BILETY).
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód