Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2017

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Lavard Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA K-supplements PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie art-floor alejade.pl EL-JOT eobuwie Hotel Ruben CENTRUM KOMINA CASA MIA StrongFood euro contruct AMB Software lclog franko

Aktualności EBL

5000 wojowników, Czwarta bitwa Stelmetu z Turowem
04-06-2015 10:46
Czwarty odcinek finałowego maratonu. Stelmet i PGE Turów wracają dzisiaj na parkiet CRS na mecz nr 4 Mistrzowskiej Serii Tauron Basket Ligi. Po wtorkowym zwycięstwie w swojej Twierdzy zielonogórzanie przegrywają w rywalizacji już tylko 1-2.
Wielka bitwa w Twierdzy dla Stelmetu!
02-06-2015 21:51
Stelmet Zielona Góra, po kolejnym niesamowicie emocjonującym meczu, wygrali z PGE Turowem Zgorzelec 80:77 w trzecim meczu finałowym. Tym samy stan rywalizacji wynosi już 2-1.
Poznajcie piekło CRS, Zielona Góra podejmuje Mistrzów
02-06-2015 11:45
O 20.00 w niezdobytej przez cały sezon Tauron Basket Ligi Twierdzy CRS Stelmet Zielona Góra i PGE Turów Zgorzelec po raz trzeci staną naprzeciwko siebie w walce o tytuł Mistrzów Polski. Gości z Dolnego Śląska czeka walka nie tylko z dwunastoma przeciwnikami na parkiecie ale także z pięcioma tysiącami dodatkowych zawodników i hałas z jakim nie mieli do czynienia przez cały sezon.
Doładowani! Batcar Akumulatory Sponsorem Meczu nr 3
01-06-2015 12:38
Firma Batcar Akumulatory została oficjalnym Sponsorem Meczu nr 3 finałów Tauron Basket Ligi. Razem z naszym Partnerem będziemy doładowywać zawodników Stelmetu w walce o pierwsze zwycięstwo w Decydującej Serii sezonu.
31-05-2015 00:16
"Przegrywamy 0-2 ale na parkiecie w Zielonej Górze zostawimy wszystko co mamy i będziemy walczyć", mówi obóz Stelmetu po pierwszych dwóch meczach w finałowej serii z PGE Turowem. "Przed nami ciągle wiele meczów, oni nie przegrali jeszcze u siebie w tym sezonie", podkreśla zespół Mistrzów Polski. Zapraszamy do lektury komentarzy po meczu nr 2 finałów Tauron Basket Ligi 2015.
Horror w Zgorzelcu, Turów odpiera atak Stelmetu
30-05-2015 21:58
Dramatyczny mecz nr 2 finałów Tauron Basket Ligi. Po raz drugi PGE Turowowi udało się obronić przed ofensywą Stelmetu i wygrać, tym razem 75-73. Mecze nr 3 i 4 we wtorek i w czwartek w Zielonej Górze.
EBL
Liga Mistrzów
Następny mecz
Stelmet ENEA BC Zielona GóravsPolski Cukier Toruń
05/27/2018 16:50 Bilety po 5 zł!
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód