Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Krono Renault Legarto Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Anabo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding PGV Kanwod Batcar Budnex Funfit II Amadeus Hotel Projbud ENEA Fatto Developer Lotto Arpol Francepol PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz FAST Grupa PBS PKS Zielona Góra INBLU Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. SAS Wnętrza i Kuchnie eobuwie Hotel Ruben AMB Software BIS TAXI

Aktualności EBL

STELMET ZIELONA GÓRA MISTRZEM POLSKI!
09-06-2015 21:42
Stelmet Zielona Góra pokonał PGE Turów Zgorzelec 75:69, całą serię finałową 4-2 i tym samym tytuł mistrza Polski wrócił do Zielonej Góry! Zielonogórzanie nie przegrali w Twierdzy CRS przez cały sezon 2014/2015!
Mecz nr 6: To jeszcze nie koniec!
09-06-2015 11:45
Napięcie takie jak chyba nigdy będzie towarzyszyło dzisiejszemu wieczorowi w Twierdzy CRS. Stelmet i PGE Turów Zgorzelec rozegrają dziś mecz nr 6 finałów Tauron Basket Ligi. W serii do czterech zwycięstw Stelmet prowadzi 3-2. Trener Sašo Filipovski ostrzega przed skakaniem z radości już teraz. "Nic nie jest jeszcze skończone!", studzi głowy przywódca Obrońców Twierdzy.
Barcelona Sport Pub Sponsorem Meczu nr 6
08-06-2015 19:37
Największy i najbardziej znany sportowy lokal w Zielonej Górze, Barcelona Sport Pub, otrzymał tytuł Sponsora Meczu nr 6 Wielkich Finałów Tauron Basket Ligi. We wtorek o 20.00 w CRS prowadzący w serii 3-2 Stelmet zagra z PGE Turowem Zgorzelec. Jeśli wygra, zdobędzie drugi w historii tytuł Mistrzów Polski.
Turów pod ścianą, Stelmet wygrywa w Zgorzelcu
07-06-2015 21:56
Stelmet obejmuje prowadzenie w finałowej serii! Zielonogórzanie wygrywają w Zgorzelcu mecz nr 5 z PGE Turowem 77-69 i prowadzą w finałach 3-2. Mecz nr 6 we wtorek w Zielonej Górze.
Kto wygra mecz??? Dziś Starcie nr 5 finałów TBL
07-06-2015 14:33
Motylki w brzuchu mają już chyba wszyscy fani Stelmetu Zielona Góra, którzy w napięciu oczekują na wieczorny, być może kluczowy mecz finałowej serii Tauron Basket Ligi. Po dwóch z rzędu zwycięstwach u siebie zielonogórzanie wyrównali stan Finałów na 2-2 a dziś będą walczyć o pierwszą wyjazdową wygraną w serii rozgrywanej do czterech zwycięstw.
04-06-2015 22:40
"Znowu jest 0-0, wszystko zaczyna się od nowa", usłyszeli dziennikarze na konferencji prasowej po meczu nr 4. "Tak nie można grać przeciwko Stelmetowi", mówił trener PGE Turowa. "Dziękuję kibicom i gratuluję stworzenia tak wspaniałego widowiska", chwali coach zielonogórzan. Zapraszamy do lektury komentarzy po czwartym starciu finałów Tauron Basket Ligi, po których Stelmet wyrównał stan rywalizacji z obrońcami tytułu ze Zgorzelca na 2-2.
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód