Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2017

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Lavard Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA K-supplements PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie art-floor alejade.pl EL-JOT eobuwie Hotel Ruben CENTRUM KOMINA CASA MIA StrongFood euro contruct AMB Software lclog

Aktualności EBL

Finały TBL: Zaczynamy!
28-05-2015 10:18
Startuje Decydująca Seria Sezonu. O 17.45 w Zgorzelcu mecz nr 1 Wielkich Finałów Tauron Basket Ligi. Stelmet, Mistrz Polski sprzed dwóch lat, gra w serii do czterech zwycięstw z obrońcami tytułu, PGE Turowem.
Finał gotowy, Stelmet zagra o złoto z Mistrzami Polski
21-05-2015 19:51
PGE Turów Zgorzelec będzie przeciwnikiem Stelmetu w finałach Tauron Basket Ligi. W meczu nr 4 półfinałowej serii z Energą Czarnymi Słupsk obrońcy tytułu wygrali po dramatycznym meczu w Hali Gryfia 79-76 i zakończyli rywalizację wynikiem 3-1. Pierwszy mecz finałów odbędzie się w czwartek 28 maja w Zgorzelcu.
21-05-2015 09:54
"Stelmet był bardzo dobrze przygotowany w każdym elemencie, ciężko się nam przeciwko nim grało i zasłużenie nas pokonali", komentuje obóz Rosy Radom zakończoną wczoraj wieczorem serię z zielonogórzanami. "Bardzo było mi miło walczyć z tym zespołem i przeciwko trenerowi Kamińskiemu, który bardzo dobrze prowadzi drużynę. Miło było tutaj grać. Bardzo fajni fani, którzy kibicują 40 minut", rewanżuje się pokonanej Rosie Sašo Filipovski. Zapraszamy do przeczytania komentarzy po meczu, który dał Stelmetowi trzeci w ostatnich trzech sezonach awans do Finałów Tauron Basket Ligi.
Finał jest nasz, Stelmet eliminuje Rosę!
20-05-2015 21:47
Stelmet zagra o złoto! W meczu nr 3 półfinałowej serii Tauron Basket Ligi zielonogórzanie wygrali w Radomiu z Rosą 72-65 i zakończyli rywalizację wynikiem 3-0. Stelmet po raz trzeci z rzędu zagra w Wielkich Finałach, które rozpoczną się w przyszły czwartek.
TBL Playoffs: Gramy o Finał!
20-05-2015 13:38
20.00, Hala MOSiR-u w Radomiu - to dziś miejsce, na które będą zwrócone oczy wszystkich fanów basketu w Polsce. Wieczorem mecz nr 3 twardej serii z Rosą. Zwycięstwo daje Stelmetowi awans do finałów Tauron Basket Ligi. Transmisja w Polsat Sport News i w Ipla.tv.
Mecz nr 2, komentarze: Jeszcze nic nie jest przesądzone
18-05-2015 10:02
"Nic nie jest jeszcze przesądzone", "musimy być gotowi fizycznie i mentalnie", mówi po meczu nr 2 półfinałów TBL obóz Stelmetu. Zielonogórzanie, prowadzący w serii z Rosą 2-0 jutro wyjeżdżają do Radomia na mecz nr 3.
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód