Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Krono Renault Legarto Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Anabo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding PGV Kanwod Batcar Budnex Funfit II Amadeus Hotel Projbud ENEA Fatto Developer Lotto Arpol Francepol PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz FAST Grupa PBS PKS Zielona Góra INBLU Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. SAS Wnętrza i Kuchnie eobuwie Hotel Ruben AMB Software BIS TAXI

Aktualności EBL

#TBLPL: Mistrz dał kosza Czarnym Słupsk!
14-02-2016 21:48
Energa Czarni Słupsk zapraszali na rendez-vous, ale Stelmet BC nie skorzystał z propozycji. Mistrzowie Polski zagrali świetne spotkanie i pewnie wygrali w niezdobytej w tym roku Hali Gryfia 70:41.
Randki nie będzie - walczymy w Słupsku!
14-02-2016 17:47
Stelmet BC Zielona Góra czeka trudne, wyjazdowe spotkanie z Energą Czarnymi Słupsk. Trudne, bo Czarni to drużyna z czołówki tabeli, a przed własną publicznością gra się przeciwko nim bardzo ciężko.
Ambitna Polpharma pokonana - Twierdza ver. 32-0!
07-02-2016 18:50
Polpharma Starogard Gdański mocno postawiła się Stelmetowi BC Zielona Góra, ale to jednak mistrzowie Polski - choć po dogrywce - cieszyli się z wygranej 86:80. Było to 32 zwycięstwo z rzędu w Twierdzy CRS!
Wielkie emocje w Szczecinie, Wilki pokonane!
31-01-2016 21:42
Po świetnym, pełnym emocji i twardej walki, meczu Stelmet BC Zielona Góra wygrał w Szczecinie 74:67! To 16 zwycięstwo mistrzów Polski w tym sezonie Tauron Basket Ligi.
King Wilki Morskie Szczecin - z Russellem u steru
31-01-2016 13:21
Stelmet BC Zielona Góra w niedzielny wieczór zagra w Szczecinie, gdzie powalczą z Russellem Robinsonem i resztą watahy z King Wilków Morskich Szczecin. To zespół, który idealnie pasuje do miana średniaka ligi - z bilansem 9-9 plasuje się dokładnie w środku tabeli.
#ObrońcyTytułu - w Dąbrowie bronimy Pucharu Polski!
29-01-2016 12:32
Już 19 lutego Stelmet BC Zielona Góra rozpocznie turniej w Dąbrowie Górniczej podczas którego będzie bronił zdobytego przed rokiem Pucharu Polski. Na początek #ObrońcyTytułu zmierzą się z Asseco Gdynia.
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód