Stelmet BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2016

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Anabo PGNiG S.A. Restauracja Flamingo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Pizza Pi Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Volvo Karlik Sekret Woziński Kulisz Drogowe Capri Bit Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów STEREX Grupa PBS PKS Zielona Góra ONE LOVE INBLU WATAHA ANATRA NOVOTIME Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA Osiedle Mazurskie

Aktualności PLK

04-06-2015 22:40
"Znowu jest 0-0, wszystko zaczyna się od nowa", usłyszeli dziennikarze na konferencji prasowej po meczu nr 4. "Tak nie można grać przeciwko Stelmetowi", mówił trener PGE Turowa. "Dziękuję kibicom i gratuluję stworzenia tak wspaniałego widowiska", chwali coach zielonogórzan. Zapraszamy do lektury komentarzy po czwartym starciu finałów Tauron Basket Ligi, po których Stelmet wyrównał stan rywalizacji z obrońcami tytułu ze Zgorzelca na 2-2.
FAN-TA-STY-CZNY mecz Stelmetu! W finałach 2-2!
04-06-2015 19:16
Po znakomitym meczu, przy pomocy dopingu najgłośniejszych kibiców w Polsce, Stelmet Zielona Góra pokonał PGE Turów Zgorzelec 67:53. Dzięki tej wygranej wyrównał stan rywalizacji finałowej na 2-2!
5000 wojowników, Czwarta bitwa Stelmetu z Turowem
04-06-2015 10:46
Czwarty odcinek finałowego maratonu. Stelmet i PGE Turów wracają dzisiaj na parkiet CRS na mecz nr 4 Mistrzowskiej Serii Tauron Basket Ligi. Po wtorkowym zwycięstwie w swojej Twierdzy zielonogórzanie przegrywają w rywalizacji już tylko 1-2.
Wielka bitwa w Twierdzy dla Stelmetu!
02-06-2015 21:51
Stelmet Zielona Góra, po kolejnym niesamowicie emocjonującym meczu, wygrali z PGE Turowem Zgorzelec 80:77 w trzecim meczu finałowym. Tym samy stan rywalizacji wynosi już 2-1.
Poznajcie piekło CRS, Zielona Góra podejmuje Mistrzów
02-06-2015 11:45
O 20.00 w niezdobytej przez cały sezon Tauron Basket Ligi Twierdzy CRS Stelmet Zielona Góra i PGE Turów Zgorzelec po raz trzeci staną naprzeciwko siebie w walce o tytuł Mistrzów Polski. Gości z Dolnego Śląska czeka walka nie tylko z dwunastoma przeciwnikami na parkiecie ale także z pięcioma tysiącami dodatkowych zawodników i hałas z jakim nie mieli do czynienia przez cały sezon.
Doładowani! Batcar Akumulatory Sponsorem Meczu nr 3
01-06-2015 12:38
Firma Batcar Akumulatory została oficjalnym Sponsorem Meczu nr 3 finałów Tauron Basket Ligi. Razem z naszym Partnerem będziemy doładowywać zawodników Stelmetu w walce o pierwsze zwycięstwo w Decydującej Serii sezonu.
PLK
Liga Mistrzów
Następny mecz
Stelmet BC Zielona GóravsPolpharma St. Gdański
04/28/2017 20.00 Hala CRS, Zielona Góra
RZG SportoweFakty.pl Biznes Lubuski Polsat NC+ poscigi.pl Canal Plus Sport