Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2017

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Lavard Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA K-supplements MB PNEUMATYKA PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie art-floor alejade.pl EL-JOT eobuwie Hotel Ruben CENTRUM KOMINA CASA MIA

Aktualności EBL

Bitwa Sezonu - dwie dogrywki i zwycięstwo mistrzów!
26-05-2016 22:34
Jedno jest pewne - emocji w tej serii nie będzie za mało! Od pierwszych minut pojedynku o mistrzostwo Polski wola walki rozsadzała Twierdzę CRS. Wielki bój o wygranie pierwszego meczu rozgrzewał do ostatnich sekund - zarówno kibiców, jak i zawodników. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były... dwie dogrywki! Ostatecznie to Stelmet BC wygrał 86:80!
Wielkie Finały w Zielonej Górze - Rosa po raz pierwszy
25-05-2016 12:49
Odliczamy już nie dni, a godziny do pierwszego meczu finału Tauron Basket Ligi. W czwartek o godzinie 20.00 skończą się spekulacje i typy - Stelmet BC i Rosa Radom wyjdą na parkiet walczyć o złoto. Dla tych pierwszych to czwarty z rzędu finał, dla tych drugich - pierwszy. Bierzemy pod lupę trzy poprzednie finały!
Wielki Finał:
24-05-2016 21:04
Ćwierćfinały dają sporą dawkę sportowych emocji. Półfinały - pobudzają wyobraźnię. Finał zaś... O tym można by pisać długo. My musimy jednak krótko, acz treściwie zapowiedzieć to, na co czekaliśmy od początku sezonu 2015/16. Finały #tblpl w Zielonej Górze stały się faktem - rywal, Rosa Radom, to najprzedniejszy przeciwnik z możliwych. Rozpoczynamy istną batalię o tytuł mistrzowski!
Gryfia zdobyta - finał dla nas!
18-05-2016 20:51
To było kolejne świetne, sportowe widowisko! Nie zabrakło ambicji, walki i poświęcenia po obu stronach parkietu. Zwycięzca może być jednak tylko jeden - został nim oczywiście Stelmet BC Zielona Góra! Tryumf nad Energą Czarnymi Słupsk 77:58 kończy tę serię - czekamy więc na rywala w finale #tblpl!
Panowie, kończymy! W Słupsku o wygranie serii...
18-05-2016 09:33
Dwa mecze w Zielonej Górze i dwa spektakularne zwycięstwa - z takim bagażem doświadczeń Stelmet BC udał się na Pomorze. Czy Hala Gryfia będzie sprzyjać Saso Filipovskiemu i spółce? Już w środę pojedynek, który może zaważyć o losach serii - przenosimy się bowiem do Słupska!
Misja wykonana - 2:0 w Twierdzy CRS!
15-05-2016 21:52
Zabójcza trzecia kwarta, wygrana przez Stelmet BC 26:11, pogrzebała nadzieje Energi Czarnych Słupsk na potencjalne zwycięstwo w Twierdzy CRS. Drugi mecz półfinałowej serii #tblpl został zdominowany przez mistrzów Polski. Wynik 87:67 mówi sam za siebie...
translate.rozgrywkiplk
Liga Mistrzów
Następny mecz
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports