Stelmet BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2017

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Restauracja Flamingo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Pizza Pi Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Volvo Karlik Sekret Woziński Kulisz Drogowe Capri Bit Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów STEREX Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA ANATRA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA K-supplements MB PNEUMATYKA PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie art-floor alejade.pl

Aktualności PLK

Stelmet BC o krok od tytułu! 3-0 w serii!
31-05-2016 21:45
Zielonogórzanie zagrali kolejne, dobre spotkanie - choć Rosa Radom na samym początku narzuciła twarde warunki, Stelmet BC zdołał przełamać determinację gospodarzy. Zwycięstwo 65:53 stawia mistrzów Polski o krok od powtórzenia sukcesu sprzed roku...
31-05-2016 09:31
Zielonogórzanie po dwóch wygranych na własnym terenie wyruszają na podbój do Radomia. Tamtejsza Rosa zbroi się i czeka na wtorkowy wieczór i Stelmet BC, który od poniedziałku przebywa na Mazowszu. Co wiemy przed dwoma kolejnymi pojedynkami serii finałowej #tblpl?
Twierdza #44! Stelmet BC znów zwycięski!
28-05-2016 21:50
Choć nie było wcale tak łatwo, zielonogórzanie zdołali obronić Twierdzę CRS po raz czterdziesty czwarty z rzędu! Rosa ambitnie walczyła do ostatnich minut, jednak wypracowana w pierwszej kwarcie przewaga (partia wygrana 20:9) okazała się zbyt wysoka. Zwyciężamy 70:51 i do Radomia jedziemy z bilansem 2-0!
Bitwa Sezonu - dwie dogrywki i zwycięstwo mistrzów!
26-05-2016 22:34
Jedno jest pewne - emocji w tej serii nie będzie za mało! Od pierwszych minut pojedynku o mistrzostwo Polski wola walki rozsadzała Twierdzę CRS. Wielki bój o wygranie pierwszego meczu rozgrzewał do ostatnich sekund - zarówno kibiców, jak i zawodników. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były... dwie dogrywki! Ostatecznie to Stelmet BC wygrał 86:80!
Wielkie Finały w Zielonej Górze - Rosa po raz pierwszy
25-05-2016 12:49
Odliczamy już nie dni, a godziny do pierwszego meczu finału Tauron Basket Ligi. W czwartek o godzinie 20.00 skończą się spekulacje i typy - Stelmet BC i Rosa Radom wyjdą na parkiet walczyć o złoto. Dla tych pierwszych to czwarty z rzędu finał, dla tych drugich - pierwszy. Bierzemy pod lupę trzy poprzednie finały!
Wielki Finał:
24-05-2016 21:04
Ćwierćfinały dają sporą dawkę sportowych emocji. Półfinały - pobudzają wyobraźnię. Finał zaś... O tym można by pisać długo. My musimy jednak krótko, acz treściwie zapowiedzieć to, na co czekaliśmy od początku sezonu 2015/16. Finały #tblpl w Zielonej Górze stały się faktem - rywal, Rosa Radom, to najprzedniejszy przeciwnik z możliwych. Rozpoczynamy istną batalię o tytuł mistrzowski!
PLK
Liga Mistrzów
Następny mecz
TBV Start LublinvsStelmet BC Zielona Góra
12/15/2017 19:00 hala Globus
RZG Biznes Lubuski Polsat Canal Plus Sport