Stelmet BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2016

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Anabo PGNiG S.A. Restauracja Flamingo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Pizza Pi Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Volvo Karlik Sekret Woziński Kulisz Drogowe Capri Bit Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów STEREX Grupa PBS PKS Zielona Góra ONE LOVE INBLU WATAHA ANATRA NOVOTIME Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA Osiedle Mazurskie

Aktualności PLK

Trudny bój w Trójmieście - zwycięstwo po ambitnej walce!
19-04-2016 20:35
Mecz w Gdyni nie należał do najprostszych. Choć zdecydowanym faworytem był Stelmet BC, Asseco nie poddawało się i ambitnie walczyło do samego końca, realnie zagrażając mistrzowi Polski. Na szczęście doświadczenie zrobiło swoje - Stelmet BC wygrywa mecz w Trójmieście 71:55!
Kolejny triumf? Mistrz z wizytą u Asseco Gdynia!
18-04-2016 19:39
Gorąca końcówka sezonu zasadniczego trwa w najlepsze. Stelmet BC Zielona po raz kolejny udaje się na wyjazdowy pojedynek. Tym razem przyszedł czas na Asseco Gdynię - istną mieszankę młodości z ogromnym doświadczeniem. Czy mistrzowie Polski przedłużą swoją świetną serię i zwyciężą w Trójmieście?
Z Turowem jak z Rosą - Twierdza CRS #37!
16-04-2016 18:35
Zgodnie z zapowiedziami, bez jakichkolwiek sentymentów podeszli do meczu zawodnicy Stelmetu BC Zielona Góra. Mistrz Polski już w pierwszej kwarcie pokazał, że ma zamiar kontynuować świetną dyspozycję z poprzednich spotkań. Ostatecznie zwyciężamy 83:64 - to już 37. wiktoria w Hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego!
Bez sentymentów - Turów przybywa do Twierdzy CRS!
14-04-2016 20:22
Nadeszła ta chwila, na którą wielu zielonogórskich fanów czekało od początku sezonu. Spotkania Stelmetu BC z tą drużyną od zawsze były źródłem wielkich emocji i wspaniałej, sportowej rywalizacji. Nie może być mowy o kimkolwiek innym niż o PGE Turowie Zgorzelec - aktualnym wicemistrzu #tblpl. Choć składy różnią się diametralnie, nie wpływa to na małą, lokalną tradycję...
14-04-2016 13:22
PGE Turów Zgorzelec - tego rywala nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Pojedynki z tą drużyną od kilku sezonów rozgrzewają kibiców do czerwoności. Kolejna bitwa w sobotę, a my przypominamy kilka z przeszłości.
Pełna kontrola - Stalówka pewnie pokonana!
13-04-2016 20:50
Kolejne zwycięstwo mistrzów Polski stało się faktem! Ostrowska Stal próbowała stanąć w szranki ze Stelmetem BC, jednak podopieczni Zorana Sretenovicia szybko zostali pozbawieni złudzeń. Zielonogórzanie wygrali 70:58 i zapewnili sobie 24. zwycięstwo w tym sezonie!
PLK
Liga Mistrzów
Następny mecz
Stelmet BC Zielona GóravsPolpharma St. Gdański
04/28/2017 20.00 Hala CRS, Zielona Góra
RZG SportoweFakty.pl Biznes Lubuski Polsat NC+ poscigi.pl Canal Plus Sport