Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Lavard Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA K-supplements PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie art-floor alejade.pl EL-JOT eobuwie Hotel Ruben CENTRUM KOMINA CASA MIA StrongFood euro contruct AMB Software lclog franko

Aktualności EBL

Pomeczowe materiały video po meczu z Polpharmą
26-11-2012 09:08
Zapraszamy na pomeczowe materiały video po meczu Stelmetu Zielona Góra z Polpharmą Starogard Gdański
Stelmet z receptą ruszył na Polpharmę!
24-11-2012 23:34
Dzisiejszy mecz podniósł na duchu wszystkich, którzy choć przez chwilę zaczęli wątpić w biało-zielonych. Stelmet pewnie wygrał we własnej hali z Polpharmą Starogard Gdański 89:76
Mecz z Polpharmą już dziś wieczorem!
24-11-2012 11:45
Przypominamy, że już dziś wieczorem Stelmet Zielona Góra rozegra kolejne starcie ligowe na własnym parkiecie. W meczu 9 kolejki biało-zieloni zmierzą się w hali CRS z Polpharmą Starogard Gdański. Bilety na to spotkanie wciąż są w sprzedaży!
Trwa sprzedaż biletów na mecz z Polpharmą
20-11-2012 11:05
Przypominamy, że już w najbliższą sobotę Stelmet Zielona Góra zmierzy się na własnym parkiecie z Polpharmą Starogard Gdański. Biało-zieloni z pewnością będą chcieli odrobić straty po nieudanym spotkaniu z Kotwicą w Kołobrzegu. Bądź z nami w sobotę i wspieraj zawodników w ich kolejnej ligowej walce o zwycięstwo!
Mihailo Uvalin o porażce w Kołobrzegu i najbliższych meczach
19-11-2012 20:23
- Nie liczy się przegrana, lecz styl, w jakim przegrywasz - mówi trener Mihailo Uvalin i na dzień przed wylotem do Belgii odpowiada na pytania o sobotnią porażkę w Kołobrzegu, nadchodzące mecze z Telenetem i Polpharmą oraz o ewentualne zmiany kadrowe w Stelmecie.
Wywiady video po meczu z Kotwicą
19-11-2012 11:55
Zapraszamy do obejrzenia wywiadów video po meczu Stelmetu Zielona Góra z Kotwicą Kołobrzeg. Filmy zostały udostępnione przez oficjalną stronę klubu kotwica.kolobrzeg.pl.
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód