Stelmet BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2017

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Restauracja Flamingo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Pizza Pi Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Volvo Karlik Sekret Woziński Kulisz Drogowe Capri Bit Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów STEREX Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA ANATRA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA Osiedle Mazurskie K-supplements MB PNEUMATYKA PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie

Aktualności PLK

Mecz z Polpharmą już dziś wieczorem!
24-11-2012 11:45
Przypominamy, że już dziś wieczorem Stelmet Zielona Góra rozegra kolejne starcie ligowe na własnym parkiecie. W meczu 9 kolejki biało-zieloni zmierzą się w hali CRS z Polpharmą Starogard Gdański. Bilety na to spotkanie wciąż są w sprzedaży!
Trwa sprzedaż biletów na mecz z Polpharmą
20-11-2012 11:05
Przypominamy, że już w najbliższą sobotę Stelmet Zielona Góra zmierzy się na własnym parkiecie z Polpharmą Starogard Gdański. Biało-zieloni z pewnością będą chcieli odrobić straty po nieudanym spotkaniu z Kotwicą w Kołobrzegu. Bądź z nami w sobotę i wspieraj zawodników w ich kolejnej ligowej walce o zwycięstwo!
Mihailo Uvalin o porażce w Kołobrzegu i najbliższych meczach
19-11-2012 20:23
- Nie liczy się przegrana, lecz styl, w jakim przegrywasz - mówi trener Mihailo Uvalin i na dzień przed wylotem do Belgii odpowiada na pytania o sobotnią porażkę w Kołobrzegu, nadchodzące mecze z Telenetem i Polpharmą oraz o ewentualne zmiany kadrowe w Stelmecie.
Wywiady video po meczu z Kotwicą
19-11-2012 11:55
Zapraszamy do obejrzenia wywiadów video po meczu Stelmetu Zielona Góra z Kotwicą Kołobrzeg. Filmy zostały udostępnione przez oficjalną stronę klubu kotwica.kolobrzeg.pl.
Pomeczowe materiały video po meczu w Kołobrzegu
18-11-2012 13:18
Zapraszamy do obejrzenia materiałów video po meczu Stelmetu Zielona Góra w Kołobrzegu z tamtejszą Kotwicą. Filmy zostały udostępnione przez oficjalną stronę klubu kotwica.kolobrzeg.pl
Stelmet przegrywa z Kotwicą
17-11-2012 19:51
Stelmet Zielona Góra przegrał dziś na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg 85:73. Poniżej prezentujemy wypowiedzi pomeczowe zawodników oraz trenerów obu klubów.
PLK
Liga Mistrzów
Następny mecz
Stelmet BC Zielona GóravsPGE Turów Zgorzelec
10/04/2017 19:00 Hala CRS
RZG SportoweFakty.pl Biznes Lubuski Polsat NC+ poscigi.pl Canal Plus Sport