Stelmet BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet BC Zielona Góra

Mistrz Polski 2017

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Restauracja Flamingo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Cinkciarz.pl Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Pizza Pi Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Volvo Karlik Sekret Woziński Kulisz Drogowe Capri Bit Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów STEREX Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA ANATRA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA Osiedle Mazurskie

Aktualności PLK

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Turowem!
26-11-2012 16:09
Wspaniały mecz z Polpharmą już za nami, a przed nami - kolejne starcie w hali CRS. Tym razem Stelmet Zielona Góra zmierzy się z drużyną PGE Turowa Zgorzelec! Nasi sąsiedzi zza miedzy z pewnością będą chcieli się zrewanżować za ubiegłoroczne wykluczenie ze strefy medalowej więc szykuje się zażarta walka. Bądźcie z nami w przyszłą sobotę i kibicujcie biało-zielonym!
Galeria zdjęć ze spotkania Stelmetu z Polpharmą
26-11-2012 12:24
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z sobotniego spotkania Stelmetu Zielona Góra z Polpharmą Starogard Gdański
Pomeczowe materiały video po meczu z Polpharmą
26-11-2012 09:08
Zapraszamy na pomeczowe materiały video po meczu Stelmetu Zielona Góra z Polpharmą Starogard Gdański
Stelmet z receptą ruszył na Polpharmę!
24-11-2012 23:34
Dzisiejszy mecz podniósł na duchu wszystkich, którzy choć przez chwilę zaczęli wątpić w biało-zielonych. Stelmet pewnie wygrał we własnej hali z Polpharmą Starogard Gdański 89:76
Mecz z Polpharmą już dziś wieczorem!
24-11-2012 11:45
Przypominamy, że już dziś wieczorem Stelmet Zielona Góra rozegra kolejne starcie ligowe na własnym parkiecie. W meczu 9 kolejki biało-zieloni zmierzą się w hali CRS z Polpharmą Starogard Gdański. Bilety na to spotkanie wciąż są w sprzedaży!
Trwa sprzedaż biletów na mecz z Polpharmą
20-11-2012 11:05
Przypominamy, że już w najbliższą sobotę Stelmet Zielona Góra zmierzy się na własnym parkiecie z Polpharmą Starogard Gdański. Biało-zieloni z pewnością będą chcieli odrobić straty po nieudanym spotkaniu z Kotwicą w Kołobrzegu. Bądź z nami w sobotę i wspieraj zawodników w ich kolejnej ligowej walce o zwycięstwo!
PLK
Liga Mistrzów
Następny mecz
Stelmet BC Zielona GóravsKarnety 2017
www.stelmet.abilet.pl
RZG SportoweFakty.pl Biznes Lubuski Polsat NC+ poscigi.pl Canal Plus Sport