Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Lavard Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA K-supplements PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie art-floor alejade.pl EL-JOT eobuwie Hotel Ruben CENTRUM KOMINA CASA MIA StrongFood euro contruct AMB Software lclog franko
Aktualności
Wymęczone zwycięstwo w Krośnie
09-04-2018 20:18
Wielkie męczarnie w Krośnie. Liczy się jednak zwycięstwo, dzięki któremu pozostajemy w walce o drugą lokatę w play-offach. 

Zaczęliśmy ten mecz dobrze. W pierwszej kwarcie trafiliśmy 6 na 6 rzutów za trzy i prowadziliśmy 33:23. Zaczęliśmy ten mecz z impetem, podobnym do meczu w Ostrowie. I podobnie jak tam, w drugiej kwarcie oddaliśmy pole gospodarzom. Tym razem jednak, gdy zbliżali się na różnicę dwóch posiadań, kontrowaliśmy. W końcówce jednak daliśmy Grzegorzowi Grochowskiemu trafić trójkę z okolic ósmego metra. Kwartę przegraliśmy 26:21 i na przerwę schodziliśmy prowadząc 54:48. 

Druga połowa nie przyniosła zmian w naszej grze. Krośnianie czuli się coraz pewniej. Szalał Anton Gaddefors - zdobywca 30 punktów i 5 zbiórek. U nas najlepszy był Boris Savović - autor 28 punktów i 12 zbiórek. Vladimir Dragicević dołożył 24 punkty i zebrał 7 piłek. 

Krośnianie prowadzili w czwartej kwarcie już nawet różnicą czterech oczek. Przy 89:90 ważną trójkę trafił Łukasz Koszarek na 92:90. Później Boris Savović zebrał i dobił piłkę po rzucie Filipa Matczaka, a następnie zdobył 2 punkty z rzutów wolnych na 97:95 .Goście mieli jeszcze ostatnią akcję, ale trójka Gaddeforsa nie wpadła do kosza. 

Styl gry naszej drużyny pozostawia wiele do życzenia. Trudno więc mówić, że w spotkaniu z Kingiem Szczecin jesteśmy zdecydowanym faworytem. Cieszy jedank fakt, że pozostajemy w walce o drugie miejsce w rundzie zasadniczej. Mecz w środę o godz.19:00. Zapraszamy już teraz! 
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód