Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Krono Renault Legarto Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Anabo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding PGV Kanwod Batcar Budnex Funfit II Amadeus Hotel Projbud ENEA Fatto Developer Lotto Arpol Francepol PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz FAST Grupa PBS PKS Zielona Góra INBLU Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. SAS Wnętrza i Kuchnie eobuwie Hotel Ruben AMB Software BIS TAXI
Aktualności
Wielki mecz Mistrza! Wyrównujemy serię!
14-05-2018 10:26
90:74 pokonujemy Anwil Włocławek w Hali Mistrzów. Rywalizacja przenosi się do Zielonej Góry. Chcemy zakończyć ją w dwóch następnych meczach. 

Nie chcemy już wracać do Włocławka. Wygraliśmy spotkanie numer dwa przekonywująco - nie daliśmy gospodarzom ani jednej minuty, w której mogliby uwierzyć w zwycięstwo. Kontrolowaliśmy mecz od pierwszej do czteredziestej minuty. 

Ivan Almeida w pierwszym meczu był fantastyczny. W drugim zagrał na skuteczności 3/16. Zniknęła gdzieś energia, którą dawał Quinton Hosley, a para podkoszowych w osobach Josipa Sobina i Pawła Leończyka również miała problemy ze zdobywaniem punktów. Najlepszym graczem wlocławian był tego dnia Jaylin Airngton. 

W naszych szeregach należałoby pochwalić wszystkich zawodników - byliśmy kolektywem. Byliśmy drużyną - na parkiecie i poza nim. Nasza ławka żyła przez cały mecz. Gdy Łukasz Koszarek zszedł szybko za trzy faule, udzielał wskazówek młodszemu Filipowi Matczakowi. Jarek Mokros nie usiadł na moment, a Thomas Kelati jest fantastycznym motywatorem dla naszych zawodników. 

Świetnie zagrał Przemek Zamojski, który był autorem ucieczki w trzeciej kwarcie. Dwie trójki, lay-up i faul przy trzecim rzucie za trzy - też go trafił. W dodatku zatrzymał Ivana Almeidę na dziewięciu oczkach. 

W środę o 17:45 zagramy w Hali CRS. Tam Anwil nie wygrał od 2013 roku. Chcemy utrzymać tę serię, ale potrzebujemy Waszego wsparcia. Bilety nadal są dostępne na STELMET.ABILET.PL! 


RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód