Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Elektrownia Krono Renault Legarto Intermarche Miasto Zielona Góra Lavard Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Iglotechnik Lasy państwowe Anabo PGNiG S.A. Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding Wydrukujemy.to PGV Kanwod Kominki Batcar Budnex Amadeus Hotel Atr Auto Projbud ECB Sieci ENEA Fatto Developer Lotto Zamek Joannitów Arpol Ekonbu Fadom Francepol Arpio PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz Bricomarche SAS FAST Mazur & Obuchowicz Winnica Mozów Grupa PBS ONE LOVE INBLU WATAHA Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. LAURA SPA K-supplements PORT LOTNICZY ZIELONA GÓRA SAS Wnętrza i Kuchnie art-floor alejade.pl EL-JOT eobuwie Hotel Ruben CENTRUM KOMINA CASA MIA StrongFood euro contruct AMB Software lclog franko
Aktualności
Transfery klubów przed nowym sezonem
25-06-2018 13:05



Sprawdzamy transferowe ruchy w klubach ekstraklasy. Artykuł postaramy się aktualizować na bieżąco przez najbliższe miesiące. Zobaczcie, co słychać w siedemnastu klubach Energa Basket Ligi. 

 

Anwil Włocławek:

 

Przyszli: Jakub Parzeński (MKS Dąbrowa Górnicza), Nikola Marković (BM SLAM Stal Ostrów), Mateusz Kostrzewski (BM SLAM Stal Ostrów)

 

Odchodzą: Michał Nowakowski, Paweł Leończyk (Trefl Sopot), Jakub Wojciechowski (Brindisi - Włochy)

 

Arka Gdynia

 

Przyszli: Adam Łapeta (BM SLAM Stal Ostrów) , Joshua Bostic (Sassari), Benjamin Emelogu (SMU - NCAA)

 

Odchodzą: Filip Put (Miasto Szkła Krosno)

 

AZS Koszalin

 

Przyszli: Marek Zywert (Sokół Łańcut), Dragoslaw Papić (Zlatibor Cajetina), Krzysztof Jakóbczyk (Miasto Szkła Krosno), Greg Surmacz (BM SLAM Stal Ostrów), Marko Tejic (Aries Trikala - Grecja), Drew Brandon (Kouvot - Finlandia), Alan Czujowski (Spójnia Stargard), Łukasz Ratajczak (GTK Gliwice)

 

Odchodzą: Kacper Młynarski (Polpharma Starogard Gdański)

 

GTK Gliwice

 

Przyszli: Tanel Kurbas (BK Levicki Patrioti - Estonia), Dawid Słupiński (GKS Tychy), Riley LaChance (uniwersytet Vanderbilt - NCAA), Myles Mack (PGE Turów Zgorzelec), Szymon Kiwilisza (AZS Koszalin)

 

Odchodzą: Łukasz Ratajczak (AZS Koszalin)

 

King Szczecin

 

Przyszli: Jakub Schenk (Polpharma), Martynas Sajus (Żalgiris Kowno)

 

Odchodzą: Sebastian Kowalczyk (Legia Warszawa)

 

Legia Warszawa

 

Przyszli: Jakub Karolak (Trefl Sopot), Sebastian Kowalczyk (King Szczecin), Mariusz Konopatzki (Basket Poznań)

 

Odchodzą: Łukasz Wilczek

 

Miasto Szkła Krosno

 

Przyszli: trener Mariusz Niedbalski, Adrian Bogucki (SMS Władysławowo), Filip Put (Asseco Gdynia), Maciej Bojanowski (Rosa Radom), Mihailo Bogdanović (Sloga Kraljevo)
 

Odchodzą: Krzysztof Jakóbczyk (AZS Koszalin)
 

MKS Dąbrowa Górnicza

 

Przyszli: Jakub Kobel (Jamalex Polonia 1920 Leszno), Mateusz Zębski (Polfarmex Kutno), Szymon Łukasiak (BM SLAM Stal), Ben Richardson (Loyoloa).
 

Odchodzą: Piotr Pamuła (Spójnia Stargard)
 

Polpharma Starogard Gdański

 

Przyszli: Kacper Młynarski (AZS Koszalin), Filip Struski (Basket Poznań) , Artur Gronek (Stelmet Enea BC Zielona Góra), Aleksander Załucki (R8 AZS Politechnika Kraków), Paweł Dzierżak (Trefl Sopot)

 

Odchodzą: trener Milja Bogicević, Milan Milanović (Trefl Sopot), Marcin Flieger (Basket Poznań)

Rosa Radom

Przyszli: Obie Trotter (Trefl Sopot), Daniel Wall (ostatnio 4. liga włoska), Artur Mielczarek (Trefl Sopot), Cullen Neal (NCAA) 

Odchodzą: Michael Fraser (II liga włoska) 
 

Trefl Sopot

 

Przyszli: Milan Milanović (Polpharma), Paweł Leończyk (Anwil Włocławek), Damian Jeszke (Polski Cukier Toruń), Vernon Taylor (Cerlan Okapi Ast - Belgia)

 

Odchodzą: Marcin Stefański (kończy karierę), Jakub Karolak (Legia), Steve Zack
 

PGE Turów Zgorzelec
 
Odchodzą: trener Michael Claxton
 
Spójnia Stargard
 
Przyszli: Piotr Pamuła (MKS Dąbrowa Górnicza), asystent trenera Kamil Piechucki (wcześniej Miasto Szkła Krosno)

 

Stelmet Enea BC Zielona Góra

 

Przyszli: trener Igor Jovović (MBC Mitteldeuscher), asystent Igor Daletić (Budocnost VOLI Podgorica), Nikola Musić (Budocnost VOLI Podgorica - trener przygotowania motorycznego), Kacper Traczyk (Muszkieterowie Nowa Sól), Markel Starks (Yalova - II liga turecka), Michał Sokołowski (Rosa Radom)

 

Odchodzą: Vladimir Dragicević, Martynas Gecevicius, James Florence, Jure Drakslar, trener Andrzej Adamek
 

Polski Cukier Toruń
 
Odchodzą: Damian Jeszke (Trefl Sopot), Glenn Cosey (klub ekstraklasy w Korei Południowej)

BM SLAM Stal Ostrów

Odchodzą: trener Emil Rajković (BK Astana - Kazachstan), Adam Łapeta (Asseco Gdynia), Greg Surmacz (AZS Koszalin), Szymon Łukasiak (MKS Dąbrowa Górnicza), Mateusz Kostrzewski i Nikola Marković (obaj Anwil Włocławek)

Przyszli: trener Wojciech Kamiński (BM SLAM Stal Ostrów)


Kosma Zatorski
 

RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód