Stelmet ENEA BC Zielona Góra Klub koszykarski

Stelmet ENEA BC Zielona Góra

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Stelmet Krono Renault Legarto Miasto Zielona Góra Abilet Aldemed DPD Tyskie Blech Aikon Centrum Rekreacyjno-Sportowe Basen Zielona Góra MOSIR Anabo Pepsi GAMP Optyk Puślecki Sklep As LUG Toncolor Anneberg Transpol Spalding PGV Kanwod Batcar Budnex Funfit II Amadeus Hotel Projbud ENEA Fatto Developer Lotto Arpol Francepol PBO ZIEL BRUK Sekret Woziński Kulisz FAST Grupa PBS PKS Zielona Góra INBLU Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Felgenhauer Sp. z o.o., Sp. k. Proton sp z o.o. SAS Wnętrza i Kuchnie eobuwie Hotel Ruben AMB Software BIS TAXI
Aktualności
Dłuższa przerwa w grze Jarosława Mokrosa
05-05-2018 11:52
W czwartym meczu obu drużyn Jarosław Mokros doznał kontuzji palca lewej ręki. Jest już po szczegółowych badaniach, które zostały przeprowadzone w szpitalu w Żarach. Nie mamy dobrych informacji. 

- Jarosław Mokros doznał otwartego zwichniecia stawu miedzypaliczkowego z awulsyjnem złamaniem paliczka trzeciego palca prawej ręki. Na szczęście nie wymaga leczenia operacyjnego. Obecnie palec jest unieruchomiony w spacjalnej szynie. Jarek czuje się dobrze, ale niestety ta kontuzja wymaga co najmniej 4 tygodni - tłumaczy dr Maciej Siankowski, lekarz klubu. 

Nasz zawodnik będzie potrzebował około 6 tygodni na powrót do gry. To oznacza, że w tym sezonie już nie wybiegnie na parkiet. Jarku trzymamy kciuki za udaną rehabilitację. Wrócisz silniejszy! 

Fot. Andrzej Romański / PLK.pl
RZG Biznes Lubuski Polsat Eleven Sports Radio Zachód