Pracownicy

Imię i nazwisko Adres e-mail Funkcja
Janusz Jasiński kontakt@basketzg.pl Chief Executive Officer
Ryszard Buczek r.buczek@basketzg.pl President
Kosma Zatorski k.zatorski@basketzg.pl Head of Sports Department
Katarzyna Marciniak k.marciniak@basketzg.pl Club Director
Jakub Lewandowski j.lewandowski@basketzg.pl Kierownik drużyny
Marta Strzałkowska m.strzalkowska@basketzg.pl Marketing Manager
Maciej Molka m.molka@basketzg.pl Media Manager
Waldemar Wieciński w.wiecinski@basketzg.pl Business Manager
Jakub Szczepański j.szczepanski@basketzg.pl Business Manager
Agata Duszyńska a.duszynska@basketzg.pl Obsługa sklepu kibica

Poprzedni mecz

EBL
2 gru 2021 19:30
73 : 83

Następny mecz

VTB
6 gru 2021 15:00
- : -

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt