Pracownicy

Imię i nazwisko Adres e-mail Funkcja
Janusz Jasiński kontakt@basketzg.pl Chief Executive Officer
Ryszard Buczek r.buczek@basketzg.pl President
Michał Szpak m.szpak@basketzg.pl Head of Sports Departament
Katarzyna Marciniak k.marciniak@basketzg.pl Head of Marketing & Sales
Jan Ratajczak j.ratajczak@basketzg.pl Team Manager
Kosma Zatorski k.zatorski@basketzg.pl Media Manager
Marta Strzałkowska m.strzalkowska@basketzg.pl Marketing Manager
Waldemar Wieciński w.wiecinski@basketzg.pl Business Manager
Łukasz Mejza l.mejza@basketzg.pl Business Manager
Daria Bąk d.bak@basketzg.pl Event Manager
Martyna Mania m.mania@basketzg.pl Ticket & Merchandise Manager
Agata Michalska a.michalska@basketzg.pl TICKET & MERCHANDISE MANAGER
Miłosz Mejnartowicz m.mejnartowicz@basketzg.pl TICKET & MERCHANDISE MANAGER

Poprzedni mecz

EBL
12 gru 2018 19:00
96 : 89

Następny mecz

EBL
16 gru 2018 19:00
- : -

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt