Zastal Enea BC zdobył Włocławek

Zastal Enea BC zdobył Włocławek

Redakcja, fot. kkwloclawek.pl / Piotr Kieplin
Zielonogórscy kibice mają co świętować podczas weekendu. W piątkowe popołudnie Zastal Enea BC wygrał we Włocławku 90:67.

Mecz w pigułce: Otwarcie należało zdecydowanie do naszej drużyny. Po kilku minutach gry Zastal Enea BC prowadził już 15:3 i wydawało się, że mecz jest pod kontrolą. Nic bardziej mylnego. Anwil doskonale radził sobie na domowym parkiecie i szybko dogonił nasz zespół. Na nasze szczęście gospodarzom starczyło pary mniej więcej do połowy drugiej kwarty. Wtedy zielonogórska drużyna zaczęła powoli, acz nieustannie uciekać ekipie z Włocławka. Prawdziwa siła zielonogórskiego Zastalu ukazała się w drugiej połowie. Gospodarze nie mieli nic do powiedzenia. Przewaga rosła bardzo szybko, dziesięć, piętnaście, dwadzieścia, a na końcu urosła do 23 punktów. Zastal Enea BC wygrał z Anwilem Włocławek 90:67.

Zielonogórski bohater: Duet Reynolds-Berzins był nie do zatrzymania dla graczy Anwilu. Pierwszy z nich zdobył aż 19 punktów i miał siedem zbiórek, drugi z nich 16 trafiając przy tym aż cztery rzuty z dystansu. 

Niespodzianka: Powinniśmy wymienić tu jakiegoś zawodnika, ale tym razem wymienimy rezultat. Wysoka wygrana ponad dwudziestoma punktami to zważywszy na potencjał obydwóch zespołów niespodzianka - w ostatnim meczu z Anwilem Zastal Enea BC wygrał "jedynie" dziewięcioma. 

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt