Try-out dla Karnowskiego

Try-out dla Karnowskiego

Maciej Molka, fot. basketzg.pl

Możemy to już napisać oficjalnie - Przemysław Karnowski dołączył do Stelmetu Enei BC Zielona Góra na zasadzie try-outu.

W poniedziałkowy poranek Przemek pojawił się na badaniach w Centrum Medycznym Aldemed i przeszedł niezbędne badania. Tuż potem pojawił się w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego, aby spotkać się z drużyną po raz pierwszy. Karnowski rozpocznie treningi z drużyną tuż po otrzymaniu pozytywnych wyników badań.

- To świetne uczucie, że mogę wrócić do tego co kocham, czyli do gry w koszykówkę. Jestem już w pełni zdrowy, za mną naprawdę żmudna rehabilitacja. Cieszę się, że mogę tutaj być i mam nadzieję, że będę mógł pomóc drużynie na parkiecie.

W ostatnich latach Karnowski reprezentował barwy Twardych Pierników Toruń, Fuenlabrady i Andorry. Wcześniej z sukcesami podbijał parkiety NCAA w barwach Uniwersytetu Gonzaga. W 2017 roku zdobył prestiżową nagrodę Kareem Abdul-Jabbar Award, która przyznawana jest najlepszemu centrowi pierwszej dywizji NCAA. Z powodu kontuzji zawodnik nie rozegrał ani jednego meczu w sezonie 2019/2020. 

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt