Thomas Kelati wraca do Zielonej Góry!

Thomas Kelati wraca do Zielonej Góry!

Kosma Zatorski
36-letni Thomas Kelati wzmacnia naszą drużynę przed najważniejszą fazą rozgrywek. 

- Thomas wraca by dokończyć to, czego nie udało mu się zrobić w ubiegłym roku. Kontuzją wykluczyła go z gry przed fazą play-off. Teraz mocno liczymy na jego boiskową inteligencję oraz doświadczenie w najważniejszej fazie rozgrywek  - mówi Janusz Jasiński, przewodniczący rady nadzorczej GRONO SSA. Dodaje, że dzięki przyjściu Kelatiego poszerza się polska rotacja. 

Były reprezentant Polski ostatnie dwa sezony spędził w Zielonej Górze. W ostatnim sezonie miał średnie 7.0 punktów, 2.8 asysty i 1.1 przechwytu w ciągu 21 minut spędzanych na parkiecie. Grał na świetnej skuteczności - 47.4% za trzy, 81.5% z linii rzutów wolnych, 50.9% z gry. Drużyna z Kelatim na parkiecie była lepsza od rywali średnio o 6.2 punktu. 

W ubiegłym sezonie grę Kealtiego pokrzyżowała kontuzja, której nabawił się podczas meczu w Ostrowie Wielkopolskim. Zawodnik przeszedł zabieg artroskopii kolana.

Kelati może występować na pozycji rzucającego i niskiego skrzydłowego. W ostatnich godzinach przed zamknięciem okienka transferowego obie strony uzgodniły warunki dalszej współpracy. Cieszymy się, że Thomas ponownie założy zieloną koszulkę naszej drużyny. 

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt