Przegrana z Lokomotivem

Przegrana z Lokomotivem

Redakcja, fot. basketzg.pl
Stelmet Enea BC Zielona Góra przegrał w Krasnodarze z miejscowym Lokomotivem 76:83.

Pierwsza kwarta zwiastowała emocje - zielonogórska drużyna grała skutecznie i tak jak kilka dni temu zaskoczyła gospodarzy intensywnością gry. W pierwszej kwarcie trafiali przede wszystkim podkoszowi - Groselle i Reynolds. Po dziesięciu minutach publiczność zgromadzona w krasnodarskiej hali była niezbyt zadowolona, ponieważ to zielonogórska drużyna prowadziła 22:20. Niestety, gospodarze w drugiej kwarcie wrzucili drugi bieg i "odjechali" Stelmetowi Enei - trio Crawford, Williams i Kuzminskas świetnie prowadziło grę Lokomotivu, który wygrał tę część meczu 23:12. Po pierwszej połowie Lokomotiv prowadził 43:34.
 
Druga połowa w wykonaniu zielonogórzan to gra "falami". Stelmet Enea BC kilkukrotnie odrabiał straty, aby po chwili dać znów odjechać gospodarzom. Bardzo skuteczni byli Lundberg, Berzins i Ponitka - to trio wielokrotnie swoimi akcjami rozbijało obronę Lokomotivu i pozwalały zmniejszyć straty naszej drużyny. W pewnym momencie byliśmy bardzo blisko - po punktach Groselle'a traciliśmy do gospodarzy jedynie pięć punktów.
 
Niestety, to było jedyne na co było stać dziś naszą drużynę. Lokomotiv Kubań Krasnodar ostatecznie zwyciężył w sobotnim meczu 83:76.

Warto zauważyć, że zielonogórska drużyna chybiła dziś aż czternaście rzutów osobistych (46% skuteczności w tym elemencie gry). Możemy się tylko zastanawiać, co by było gdyby...

Czytaj więcej

Partnerzy

Firmom zainteresowanym współpracą marketingową Klub oferuje kilkadziesiąt form świadczeń wizerunkowych. Ich ilość oraz zakres uzależniony jest od wybranej formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt